Sıfır Bilgi ve Tecrübeyle Yardımlarınıza İhtiyacım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iceplay tarafından 31 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iceplay

iceplay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi en ufak bir tecrübem olmadan vücut geliştirmeye başlıyorum.

Forumda arama butonu diye bir şey var diyecek olanlara peşinen not; Biliyorum, çokta kullandım lakin konularda gerekli olan resimler ya gitmişti, ya da aradığım bilgileri tam anlamıyla bulamamıştım. Forumda da onbinlerce mesajın içinden işe yarar olanlarını seçmek takdir edersiniz ki oldukça zor.

18 yaşında 1.85 boy ve 80 kg biriyim. Elimde 4 er kiloluk dumble lar var. İsteğim, her yanımın kaslarla dolu olması değil, sadece vücudumu göze hoş gelecek bir şekle sokmak istiyorum. Yani çok yukarılarda gözüm yok.

Yapmak istediklerim; Kol, Omuz, Göğüs olursada karın kası.

Elimde sadece dumble var ve bana ne gibi bir çalışma programı önerebilirsiniz yardmınıza ihtiyacım var. Açıkçası bir çok kişi gibi en çok omuzları ve kolları genişletmek istiyorum. Bu işinde 1 ayda olmadığının farkındayım, ama istiyorum ki sağlam ve işe yarayacağından emin olacağım bir programla kendimi geliştirmeye başlayayım. Bu sayede sabredebileceğimi düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler.

2. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu

Sayfayı Paylaş