SİZCE DE HIZLI GELİŞİYORMUYUM??

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba fitnessa başlayalı bugün tam 1 ay oldu 1. ayım bitti 2. ay başlıyor 1 2 ay evde de çalışmıştım ama düzenli değil beslenmiyodum 1 aydır iyi beslenip kaçırmadan sağlam antrenman yapıyorum 3 4 sene spor geçmişim var sizce gelişimim nasıl? Sırayla atmaya çalışıcam anlarsınız hafta hafta ilk pembe tişörtlü boks yaparken sonra kiler evde çalışırken sonrakiler hafta hafta artıyor güvercin gögüs sıkıntım var evde yazın 3 ay çalıştım 2 3 ay sonra tekrar başladım 1 ay bitti bu şekilde şuan 1 ay önceki konularıma bakabilirsiniz fotoğraflar karışık olsa bile tarifimden anlarsınız heralde şimdiden teşekkürler yaş 16 boy 185 kilo 78
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2016 ---
    KONUYA EKLEMEMİŞİM ÖLÇÜLERİMİ NET HATIRLAMIYORUM O SOKAKTA Kİ FOTOĞRAFTA KOLUM 29 FELANDI HERALDE O YAZIN EVDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE ŞUAN 36 YANILMIYOSAM

Son düzenleme: 7 Şubat 2016
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Fitnessa 1 ay başlamana rağmen bir gelişim söz konusu var güvercin göğüslü olman sıkıntı değil yeterli gelişimi sağladığın da pek fark edilmeyecektir vücut geliştirmek kaslarını vücudunu düzenli ve iyi bir şekil de vücudu şekle sokar sen sporu aksatmadan çalış yeterli beslen başarılar :)

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Çok teşekkürler :)

4. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Baska dusuncesi olanlar var mi ? Petege tutundugum 2 poz 2 hafta arayla ama durus farkindan olabilir

Sayfayı Paylaş