Sütlü Ekmek ? Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve beko431 tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    boy: 1.75
    kilo:54
    yağ oranı : %11

arkadaşlar amacım kas kütlesi şeklinde kilo almak ideal kiloma gelmem için kafadan bi 10 kilo daha almam lazım.düzenli bir program oluşturmaya karar verdim hocamla biraz konuştuk kafamdaki program biraz yerine geldi.

Hocam ilginç biryşey söyledi geceleri yatmadan önce sütlü ekmek yememi söyledi.sütü ısıtıp çok az şeker atıp üstüne ekmek doğrayıp yememi söyledi bunu 1 ay dene sonucu görüceksin dedi tabi beslenme programıyla birlikte

Beslenme programımda şu şekilde

sabah kalkış 9:00 - 3-4 tam yumurta,yaklaşık 100 gr yulaf ezmesi,süt karışımı omlet tarzı birşey yanındada 150-200 ml süt

saat 11.30 - makarna yada pilav dolu bir tapak (yoğurlu)

öğle yemeği (antreman öncesi) 13.00 yaklaşık 2 tabak makarna yada pilav (yoğurt yada sütle birlikte) + 100 gr az yağlı lor peyniri

antreman çıkışı 15.45 - ızgara şeklinde dilimlenmiş 3 parça tavuk göğsü (yaklaşık 200 grama denk gelir sanırım) + yaklaşık 2 tabak makarna yada pilav + şeftali meyvesuyu + 2 tam yumurta

akşam yemeği 19.00 - evde ne çıkarsa çorba,sebze yemeği dolu tabaklar şeklinde

saat 21.00 - 100 gram lor peyniri

gece yemeği 23.00 - sütlü ekmek

eleştiri ve tavsiyelerinizi yazarsanız memnun olurum:)bench_O

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    akşam yatarken sütü bır tarafa koyalım ekmek ve seker bence yatmadan önce almak sakıncalı karbonhıdrat yatmadan once almak gereksız dıye dusunuyorum bu yag olarak depolanabılır.
    kas olarak kilo almak için protein içeren besinleri ihtiyacın kadar tüketmelisin fazla yağlı fazla şeker abur cuur yağ olarak depo edilir yaşın daha genç demıyorum dıyet yap seker yeme ama abartmadan tuket ve yemekle bırlıkte karıstırma hepsını yemek ye bır kac saat bekle meyve ye tatlı ye o sekılde

3. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yağ şeker konusunda oldukça dikkatliyim bu sütlü ekmekte şeker sadece tad vermesi için ama şekersizde yiyebilceğim birşey şekeri katmayı düşünmüyorum bende ama 1 ay kadar denemek istiyorum bu sütlü ekmeği sonuçları mutlaka ileriyim sizlere

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:57 ----------

beslenme programı hakkında görüşleriniz ?

ayrıca bu pastörize yumurta akları hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş