Sürekli vücut çalışıyorum, fakat verim alamıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve axuserdar tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. axuserdar

axuserdar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde antrenmanları setler olarak yapıyorum antrenmandan sonra aynaya bakıyorum gayet iyi gözüküyor sonrasında kayboluyor. Bunun olması gayet normal ama her seferinde böyle oluyor belki 7-8 gün böyle antrenman yapıyorum hep böyle oluyor hiç gelişmiyor. Örnek olarak alt karın kası. Yaparken zorlandığını yandığını da hissediyorum aynaya bakınca görüntü de değişmiş oluyor ama sonrası hep aynı eskiye dönüyor. Nerede hata yapıyor olabilirim sporu evde yapıyorum beslenmemde falan mı problem var ya da diğer nedenler neler olabilir ? bench_O

2. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yaw sen ne yapıyorsun 7-8 günde vücut mu yapacaksın ? Aynaya bakınca tabi şişme olcak. Beslenmemdemi bi proprem var diyorsun. Ula beslenme programını bile yazmamışsın. Böyle saçma konular açmayın adamı sinir etmeyin. Git foruma adam gibi oku ondan sonra konu aç. Evde yapsan nereye kadar yapabileceksinki?

3. HomeBuild

HomeBuild Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    O kadar hızlı gelişim beklemen beni şaşırttı.
    Ayrıca Off gün yapmadan çalışmak vücut için sürekli yıkım demektir.
    Önerim;Off gün yaparak çalışın.

İyi günler...

4. kaan26

kaan26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    adam düzgünce bişeyler sormuş arkadaşım bvelli ki yeni azarlayıp forumdan soğutmanın ne gereği var?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:39 ----------

arkadaşım sende sabret bu iş sabır işi aylarını alır düzgün bir vücuda kavuşmak.bu arada beslenmeni düzgün tutacaksın ve programlı çalışacaksın öyle hemen olmaz.forumda flexor hocanın yazdığı yeni başlayalar için yazılmış programları uygula.ayrıca beslenme bölümünü incele kendine bi beslenme programı yap.ama sabret

5. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    En başta yağlarını yak varsa.Zaten vücudun olur : D Sıska da olsan vücudun olur.(Bu zamanın face profillerini gezersen 170 boy 55 kg adam yağsız sıska vücudunu kas diye face profil yaptıklarını görebilirsin,çok kötü mü duruyor dersen yok o kadar da kötü durmuyor,en azından yağ yok vücudu görebiliyorsun)

En başta yağlarını yak.Sonrasında sen mekik çalıştığında zaten karın kasların görünür olur.Sonrası ise yavaş yavaş ayda 2-3 kg ala ala 1-1.5 senelik sabırlı bir çalışma.Bu 1.5 senede 20-25 kg alıp,en son olarak yağ yakıp definisyon dönemine girersin.bi 5-6 ay da o sürse.2 senede sağlam bir vücut yapar çıkarsın.En mantıklısı bu.Daha erken de yaparsın ama en az 1.5 sene vermen lazım kendine.Çünkü bu işin,yağ yakması var,sonrasında bulka girip hızlı kilo yükleme(ki ben bunu sağlıklı görmüyorum)(benim sağlıklı gördüğüm yarı bulk yani 1 ayda 5 kg alacağına 2kg alıp cogunluk kas olarak almak),sonrasında tekrar aldığın yağları yakma,en son ise definisyon.Sonrası istenilen vücut... En son süreçte vücudu korumak.

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sen aslında birşeyde hata yapmıyorsun , yanılgıya düşüyorsun.Kaslar antremandan hemen sonra 1-2 cm daha fazla gözükebilir o yüzden ölçümlerde sıcak , soğuk diye ayırırlar.Antremandaki kısım sıcak olan kısım oluyor.Yağ oranını azalttıkça soğuk durumdaki yani antreman yapmamış durumdaki kas belirginliğide çok iyi bir görünümde olucak.Ayrıca karınla ilgili problem demişsin , duruş pozisyonun önemli otururken mesela göbeğinin önündeki yağ tabakası birazcık daha öne vurur kendini , yatınca yatarak , crunch yaparken aynı yağ oranını kendinde olmadığını görürsün bu pozisyonlarından kaynaklıdır.Onun içinde üzülme en büyük çözüm yağ oranını azaltman kaslarının belirginleşmesine sebep verir tabi ağırlık idmanlarınada dikkat etmelisin.Sürekli vücut çalışmanı bilemem ama doğru antremanla ilerlemen gerek ve kısa sürede olucak birşey değildir.

7. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    sizde ilk önce hitap şeklinizi değiştirirseniz hatadan dönmüş olursunuz.

8. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Sir Arawn'ın yazdığının uzerine tek ekleyebileceğim tek sey dogru beslenme. Kas yapımının %60'ı mutfakta oluyor. Antrman sonra geliyor.

9. axuserdar

axuserdar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lan sanane istediğim konuyu açarım sana mı soracam lan ! adamakıllı konuş azıcık kas yapmışın diye ne sanıyon kendini aklını alırım senin.
    Al evde bu kadar yapabilcem http://i44.tinypic.com/33cqhq1.jpg

10. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    bunu nasıl bir hitap.Kimin aklını alıyon sen kelimelerini doğru seç.7-8 günde hareket bile öğrenilmez ne gelişmesi.
    İyi forumlar,,İyi eğlenceler

11. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    offf off offf gercekten kelime bulamoyorum
    duzgun konusabilirmisiniz biraz?

12. axuserdar

axuserdar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sen bir onun dediklerine bak önce ufak kardeşim öyle yorum yap. Okudun da anlayamadın mı yoksa bilerek mi yapıyon

Sayfayı Paylaş