Sürekli Pump Etkisi ? (Yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Square tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Fitness geçmişim var 1 senelik uzun bi ara verdim 4 - 5 ay şimdi yine başladım 3 ay oldu
    Boy : 168
    Kilo : 63-65
    Yağ oranı : 13 14

1. sorum
    Herkese merhaba aranıza yeni katıldım sürekli pump etkisi veren bir ilaç varmış bugün konuşuyolardı gym de duydum arginin mi tam bilmiyorum ama deneyimli abilerim kardeşlerim bilir tabikide sabahtan akşama kadar değil ama hani daha uzun süre bu etki kalıyormuş öyle duydum nedir acaba aydınlatırmısınız ?

2. sorum
    Kreatin kullanıyorum ilk günlerde çok iyiydi yada pskolojik 70 kilo bench girmiştim bugün göğüs çalıştığımda 65 de zorlandım neden performans düşer bi insanın beslenmeye dikkat ediyorum herşeye haftada 6 gün antreman yapıyorum asker gibi yaşıyorum adeta

3. sorum
    Arka kol antremanı olsun göğüs olsun hafif çalıştığımda daha çok kasılma oluyor daha çok hissediyorum daha çok pump oluyor ama ağır çalıştığımda hiç vurmuyo hareketi yanlış yapmıyorum ama anlamadım gitti tavsiyeniz nedir ağırmı ? yoksa hissederek orta ağırlıktamı ? gelişemem diyede hafif girmek istemiyorum kafam çok karışık

Şimdiden teşekkürler .

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    supplement kısımlarıyla ilgili bilgim yok ama yüksek ağırlıkla çalıştığın zaman daha az pump alırsın bu normal bir şey. izole hareketlerde ağır girmene gerek yok bence. büyük kasları etkileyen squat , bench press , deadlift , overhead press gibi hareketlerde ağır girebilirsin.

3. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz içime su serptiniz vallahi zaten onlara ağır giriyorum sıkıntı yok ama örn arka kol halat yapıyorum 15 e taktığımda gayet güzel kasıyo pump yapıyo 20 yapıyorum hiç vurmuyo hareket arka kola ağırmı yoksa hafifmi çalışsam diye düşünüyodum biraz hafifletiyim en iyisi

Sayfayı Paylaş