Sürekli Kilo Kaybediyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 720p tarafından 23 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 720p

720p Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar salona 3 ay önce başladım ilk önce hedefim fazla kilolardan kurtulmaktı salona başladığımda boy 1.80 kilom 83.2 kg'dı yaşım 19 bu arada 2 ayda düzenli bir şekilde kardiyo + ağırlık antrenmanları ile birlikte 78.5 kiloya düştüm kalça, bacak, basen, belden ortalama 6 cm inceldim göğüs bölgemdende biraz yağlar eridi fakat omuz ve kollarımdan hiç kaybetmedim aynı ölçülerinde kaldılar fazla kas kaybetmeden kilo verdiğimi düşünüyorum. Bunda sonra kilo vermek yerine bulk yapıp kas kütlemi artırmak istiyordum kardiyoyu bıraktım fakat kilo artışı sağlayamıyorum aksine sürekli kilo kaybediyorum şuan 76 kg'a düştüm haftada 4 gün gidiyorum salona ortalama 1.5-2 saat kalıyorum salonda 10-12 tekrarlı setler uyguluyorum tekrar sayılarımı düşürmelimiyim nasıl yapmalıyım bilemiyorum. Günlük yediklerimide ekliyeyim yardımcı olması açısından :

Kahvaltı: 5 haşlanmış yumurta 1 tam 4 tane beyazı
    60 gram yulaf-süt-2 çay kaşığı bal karışımı
    30-40 gram beyaz peynir
    1 dilim kepek veya tam buğday ekmeği üzerine fıstık ezmesi

Ara öğün: 1 avuç kavrulmuş fındık

Öğlen-Antrenman öncesi: 1 porsiyon bulgur pilavı- 200 gr. haşlanmış tavuk veya 7-8 tane piliç nugget

Antrenman Öncesi Ara öğün: 1 avuç fındık - şekersiz 2si1 arada nescafe

Antrenman sonrası: 30 gram protein içeren lorlu shake - 1 porsiyon bulgur pilavı - 200 gr. haşlanmış tavuk veya 7-8 tane piliç nugget

Ara öğün: Elma-mandalina-kivi

Akşam yemeği: 100 gram lor peyniri - makarna veya sebze yemeği

Günlük bu şekilde besleniyorum ve sürekli kilo kaybımın önüne geçemiyorum nasıl bir önlem almalıyım beslenme proğramı veya egzersizlerimde neleri değiştirmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

2. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenman saati 1 saati geçmesin.Metabolizmanın yaktığından fazla tüketmelisin kilo kaybı yaşamamak için benim bildiklerim bunlar

Sayfayı Paylaş