süperset yapabilirmiyim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve esesfrkn10 tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    58 kiloyum omuz tricepsi süperset yapabilirmiyim

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bize niye soruyorsunki, nereden bilelim yapıp yapamayacağını, yap deriz yapamazsın suçlusu bizmi olucaz :) Zaten tricepsin canına okursun omuz pressleri çıkartamazsın.

3. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    tmm da cevap vermişsin sonda zaten baştaki söylediklerini neden söylüyosun madem cevap vercen :D benim demek istediğim kiloma göre ne olur yaptım diyelim yararı yada zararlarını soruyorum.

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Süper setler aynı bölgeler için uygulanir. Omuz triceps süper setlemesi acıkcası bana cok sacma geldi belki kacirdiğim bir nokta vardir bilemiyorum ancak cok sacma. İlla bir şeyleri süper setleyeceksen göğüste press ve flyı, omuzda press ile açış hareketlerini birde biceps-tricepsi süper setlersen iyi sonuclar alabilirsin.

esesfrkn10 bunu beğendi.
  5. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    süperseti kasları belirginleştirmek için yaplır diye biliyorum peki hacinmde sağlarmı ? süperseti yapmamın ve sormamın nedeni omuz ve triceps bölgesini birbirinden ayıran hattı belirginleştirmek istiyorum yapabilirmiiym 58 kiloyum süperset kas kaybı mı yaşatır yoksa ?

6. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Süper set dönem dönem hacim içinde kullanılabilir ancak sana fayda sağlayacağından şüpheliyim zaten 58 kilosun . Omuz ile triceps bölgesinin kastettiğin kısmı belirginleştirebilmek için önce hacim kazandirmali sonra da diyet yaparak yağlari yakmalisin başka türlü istediğin görüntüyü yakalayaiblmen zor . Şimdilik süper sete falan takilmadan hacim almaya calıs bunun içinde ağır calısmalısın ve en önemlisi sağlam beslenmelisin

esesfrkn10 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş