Süper Seti Çıkaramıyorum ,Tamamlayamıyorum !!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emrea16 tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emrea16

emrea16 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Masabaşı
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba . Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var .
    Bu ay yeni programıma gectım ve süper setler mevcut antreman programımda.
    Fakat zorlandıgım bir kısım var ve bunu aşmak istiyorum .Lütfen yardımcı olabılırsenız sevinirim .

Programımın ilk 2 süper setinde zorluk yasıyorum sadece . oda setlerin içinde şınav bulunmasından kaynaklanıyor . süper setler şöyle ;
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    flat bench dumbbell press
    dumbbell chest fly 10 X 3 set halinde
    push-up (Şınav)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    S.M inc chest press
    inc dumbbell fly 10 X 3 set halinde
    decline push-up (ayaklar step tahtasında şınav)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

bu 3 lü setlerin arasında dinlenme yok . 1 set tamamlandıgında 1.5dakıka dınlenme var . Fakat bu setlerın arkasındakı şınav hareketlerını bırtulu cıkartamıyorum . Baştaki iki hareketten sonra haliyle kol kasları kasılmış ve yorgun oldugundan sonraki şınavı 10 cekmem gerekırken 5 anca cıkartabılıyorum .

antremandan 2 saat oncesınde karbonhıdratta alıyorum halbukı (haşlanmış patates , makarna gibi )

Bu sorunu aşmama yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar .

2. brhmcr

brhmcr Guest

Iki kere konu acmayiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş