Süper Set Programım hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JDM tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JDM

JDM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    herkese günaydın 186 boyundayım 82 kiloyum yaklaşık 1 senedir ağırlıklı olarak 4 aydır bb yapıyorum şuan geçen gün hocam şuan yaz döneminde olduğumuz için en azından 9 ila 10. aya kadar bileşik süper set uygulamamı tavsiye etti hem kas kütlesini arttırır hemde kuvvet kazandırır 10. ay dan sonrada normal program yaparız dedi sizce doğru bir yöntem mi ? programa örnek olarak bench press 4x12-10-8-8 süper set dumbbell fly 12-10-8-8 gibi şuan uyguladığım program ise piramit sistem 1( Göğüs Arka kol) 2 ( Bacak) 3(Omuz Ön Kol) 4(Sırt)

2. quartermaster

quartermaster Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende 5 aydır duzenlı antrenman yapıyorum , ve beslenme uyguluorum gecen haftadan ıtıbaren superset programına gectım ve gogus programınında ılk hareketı senın yazıdıgın gıbı ınclıne bench press + flat bench dumbell fly etkisini gördüm inanki ama beslenmemede cok ozen gosterıyorum denemende fayda var gıbı hem yag yakımınada yadımcı oluyor sanrm super set ,,

bırde sorum olucak bacak calısmıyormusun?

3. JDM

JDM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    beslenmem iyi durumdagünlük 400-500 gr saf pirinç 300-400 gr hindi göğüs yumurta ton balığı falan eğer faydasını gördüysen sanırım bende geçebilirim :) tabi bacak antrenmanımda sadece örnek olarak yazmıştım göğüs ü

4. quartermaster

quartermaster Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    uyguladığım program ise piramit sistem 1( Göğüs Arka kol) 2 ( Bacak) 3(Omuz Ön Kol) 4(Sırt) yazmıssında ılk msjında oyuzden sordum bacak calısıyormusun dıye ,, beslenmen gayet iyi gozukuyor 2 ay dene bence yada daha tecrubelı hocalardanda tavsıye/yorum bekle

kolay gelsın

5. JDM

JDM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    eyv teşekkür ederim.. aynen artık tecrübeli abi ve hocalarımızdan da tavsiyeler bekliyoruz :)

Sayfayı Paylaş