SÜT,PEYNİR,MUZ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SHAKER ARDA tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SHAKER ARDA

SHAKER ARDA Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    SÜT PEYNİR VE MUZU KULLANARAK GÜZEL Bİ KOMBİNASYON YAPABİLİRMİYİM ?
    VE YAPTIĞIM BU KOMBİNASYONU 1.30 SAAT SONRA FALLAN KULLANMAMDA SAKINCA OLURMU
    YARIM YAĞLI SÜT VE YAĞSIZ LOR PEYNİRİNİ MİXER DE ÇIRPIP İÇİNE Bİ TANE MUZ ATIP TARÇIN VE NESCAFE TOZUYLA BİRLEŞTİRSEM GÜZEL OLUMRU ASIL AMACIM LOR PEYNİRİNİ KULLANMAM AMA O ÇİRKİN TADINI ALMAK İSTEMEDİĞİMDEN BÖYLE YÖNTEMLERE BAŞVURDUM BİDE ZEHİRLENİRMİYİM VE BU KARIŞIMI SPOR SONRASI KULLANMAMDA BİR SAKINCA OLURMU

images.jpg indir.jpg Süt Yarım Yağlı-1000.jpg indir (1).jpg

2. Recep1970

Recep1970 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    lor peynirinin yanında 10 tane badem yemeni öneririm hiç almıyosun tadını 2 kaşık lor ye 1 badem at ağzına bi bakmıssın lor bitmiş :D

3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Nescafe tozu?ben sütün tek başına kullanılmasi taraftariyim.hadi yulafla tükettin neyse ama muz ve nescafe tozu ne alaka? Lorun tadi niye cirkin bir turlu anlayamadim bana normal gelir ve sade olarak tüketirim.galiba bu tuhaf karisimi antrenmandan sonra kullanacaksin,pek faydali olmaz.

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Buzdolabında bekletilirse sıkıntı olmaz, bekleyebilir 1,5 saat. Ama aksi takdirde ekşir, bozulur, tadı daha da beter olur.
    Bu karışımı ben de yapıyorum ama sırf çeşitlilik olsun diye, lorun tadı kayboluyor evet. Kahve ya da tarçından birini kullan, ikisi de olur ama iyice karman çorman bir tat gelir.

Sayfayı Paylaş