Ronnie Coleman Pro Antium ve Assault kombinesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NoM tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar,şuanda MP Assault ve Multipower Glutamine kullanıyorum.Bunların yanına protein tozu almayı düşünüyorum.Protein değerinin ve içeriğinin güzel olduğunu araştırdığım Ronnie Coleman Pro-antinium alacağım.Fakat sorum şu pro-antiniumda servis başına 5 gr. creatine var ve assaultta da bir miktar creatine var. Bu creatine oranı fazla olmaz mı?

(Ayrıca pro-antinium almaya karar verdim sizce iyimidir?)

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Güzel bir soru sormuşşsun,
    Ronnie Pro-Anti protein tozu kullanmadım. İçinde creatine olmayan çok iyi ürünler var hemde aynı fiyat aralığında ,onlara yönelebilirsin.

Ultimate pro star tavsiye ederim.

NoM bunu beğendi.
  3. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Yani creatine fazla gelir diyosun.

4. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kreatini fazla alman böbreklerini zorlayabilir. Işini görecek düzeyde almani oneririm. Fazla alip ic organlari yormaya gerek yok bana sorarsan.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

NoM bunu beğendi.
  5. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Haklısın. Ozaman ronnie coleman almaktan vazgeçiyorum içinde creatine fazla olmayan bir protein tozu bakıcam. Ronnie'nin tozunuda çok kullanmak istiyordum 1 porsiyonunda 29 gr protein olduğundan :/
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Aralık 2013 ---
    Ama hangi tozu kullanmalıyım hiç bir fikrim yok?(bütçe sıkıntım yok)PeNa nın dediği Ultimate nin tozunu araştırıyorum.
    Creatine oranı düşük ama yağsız kas kütlesinde kullanılabilecek en kaliteli toz önerilerinizi bekliyorum takipteyim..

Son düzenleme: 8 Aralık 2013
  6. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Optimum gayet iyi suan ben kullanmaktayim ve çoğu yabancı ülkelerde en iyi toz siramalarnda birinci. Muscletech nitrotech almani onerebilirdim ama onda da kreatin mevcut. Bsn, myfusion ve mp combat komplike tozlar , yani whey yanında yumurta soya felan da var. Dymatize olabilir ( yazilisindan emin degilim). Muscletech phase8 var iyi diyorlar ama kullanmadgm icin bisey diyemycm. Arastrip alman en iyisi ben sadecr tavsiye edebilirim.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

NoM bunu beğendi.
  7. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Bizim buradaki supplement marketinde optimum markası malesef yok.Başka yerden de alışveriş yapmak istemiyorum sürekli buradan yapıyorum. Araştırmaya devam ediyorum yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
    Şuan için Ultimate Nutrition Prostar protein tozunu düşünüyorum ama ondada herkeste olan topaklanma sorunu var malesef:/

8. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Son karar olarak protein tozu almaktan vazgeçtim ve protein değeride yeteri kadar olan Multipower Mass Gainer almaya karar verdim.Şuanki kombinem Multipower Mass Gainer+Multipower Glutamine+MP Assault şeklinde..

9. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Whey protein ile Mass gainer arasında dağlar kadar fark var hata yaparsın ,ama ben seni etkilemiyim şimdi madem karar vermişssin hayırlı olsun.

NoM bunu beğendi.
  10. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Amacım kilo alıp hacim kazanmak olduğu için şuana kadar yaptığım gibi gainerden devam edeyim dedim. Daha clean bulk yapmak için bencede whey protein kullanılmalı ama o şekildede kilo kazanımı çok zor oluyor.

11. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım biraz daha düşündüm de protein tozu almam daha iyi olacak gibi.Gainer alıp forumdakilerin de dediği gibi şekere para vereceğime alırım whey proteini clean bulk devam ederim yoluma ;) Elimde şuan Multipower Glutamine ve MP Assault var.Fakat bu ikisini şimdilik bir köşeye kaldıracağım.Tek kullanacağım şey Ronnie Coleman Pro-Antium protein tozu olacak.Çünkü içinde creatine de glutamine de var.İçeriği sayesinde çoğu şeyi karşılıyor.Sabah ve akşam olmak üzere günde iki ölçek olarak kullanmayı düşünüyorum.Tek başına bana 20 gün boyunca yetecek,bitince de glutamıne ve assault'uma devam ederim :)

12. tagi

tagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hacim çalışmaların nasıl gidiyor. Bende artık hacim kazanmak istiyorum ust bolge ve on arka kollar olarak. Protein kullaniorum ve yemeklerime onem veriorum baklagiller bulgur pilavlari yumurtalar lor peyniri tavuk gibi.. protein tozuna ek olarak ne almalıyım.. assault gibi bisey mi almalıyim..yada komplex wheye mi gecsem icinde creatin glutamin falan var diyorlar.yardimci ol bana

Sayfayı Paylaş