Ronnie Coleman 'ın şimdiki hali

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YuriBoyka61 tarafından 15 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bir efsanedir ronnie coleman ona laf yok

Çok efendi bir adam inş. hastalıklarından kurtulur. Bu vucuda laf edenler aynı vucut kendilerinde olsa sokaklarda kim bilir nasıl artist artist yürürler :))

PointFlex ve Ocensers bunu beğendi.
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    zaten kendısı br cok saglık sorunuyla ugrasıyor malesef kı heavy duty tazrı antrenman vucudu ılerde cok kotu etkılıyor kas yaralanmaları - eklem rahatsızlıkları-fıtık falan hep bu stılde

ornegın = ronnıe-mıke mentzer-dorıan yates v.b

NacHo bunu beğendi.
  3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    ciddi sakatlık sorunu yaşadı. ciddi ameliyat geçirdi.spor yok eee bence çok iyi.halen daha aramızda sporu yapıyorsun istediğin vücuda ulaştıktan sonra bıraksanda o form öyle kalıcak düşüncesinde olanlar varya akli dengelerinin yerinde olduklarını düşünmüyorum.bunlar mezara girdiklerindede o vücutla girmeyi hayal eden tipler..

PointFlex, Ocensers, NacHo ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    kendi adına ait supplement markası var ,işin artık ticaret kısmında.
    Yaşı ilerledikçe vucüt ölçülerinin de küçülmesi çok doğal ,
    son derece doğal bir süreç ,
    o koca growth göbeğinden de kurtulabilse iyi olacak ,

Son düzenleme: 17 Mart 2012
  5. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    yanlış anlamayın adamın ölüsü 25 cm... ben dahil bu forumda yazanların çoğu ronninin 48 yaşındaki haline kavuşamayız... adam yıllardır bu spora eme k vermiş. alacağı madalyaları almış. ister steroid ister doğal olsun adam bu sporda diva..

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Bu işi profesyonelce yapan insanlar bildiğim kadarıyla sürekli kür halinde ve yarışmalardan çekildikleri zaman doğal olarak kürden çıkıyor olmalılar ben buna da bağlıyorum biraz..
    Ama kesinlikle "steroidin sonu" gibi bir iddiayı kabul edemem edene de emeğe saygı duymadığından dolayı saygı duymam!..

Tabi tüm bunların dışında çok ağır çalışmalar sonucunda vücut bel fıtığı, boyun fıtığı ve diğer eklem rahatsızlıklarıyla karşı karşıya bu yüzdende kimse ronni de o mr olympia kıvamı vücudu görmeyi beklemesin.. Eğer böyle olacak olsaydı yarışmalardan çekilmesinin anlamı kalmazdı..

Ben biraz Arnold'a da değinmek istiyorum.. Arnold'ın o meşhur plajdaki çökmüş fotoğrafını görmeyeniniz yoktur internette bu fotoğrafın üç farklı hali dolaşıyor ben şahsen gerçek olduğuna inanmıyorum. Zaten son fotoğraflarında da o yaşta o kas kütlesinin o muazzam görüntüsünü görmüş olma hazzını bizlere tattırmıştır.. Zaten son haliyle kısa bir kaç pazu videosu var orada da 65 yaşında olmasına rağmen buradaki hemen hemen herkesten daha iyi olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.. Zaten bir ömür o vücutla yaşadıktan sonra bile ülkemiz insanlarının eline baston aldığı yaşta dahi böylesine muazzam durması takdire şayandır..Bu konuya girmemin ve bu kadar uzatmamın sebebi bu sporu yapan arkadaşlarımın abilerimin bile arnoldla ilgili ileri geri konuştuğunu duydum bu beni çok üzdü son olarak eklemek isterim ki bir çoğumuz istediğimiz kadar çalışalım bu adamların çokmüş hali kadar bile vücut yapamayacağız..

themertyildiz ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    kesin kullandığı ilaçalrdan bu hale gelmiştir...ben bu yaşta bunun gibi olmicam,daha sıkı bir vücudum olacak..RONİE COLEMAN... acemi olacak o kadar ...

8. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ronnie coleman şu yaşında istese mr. olympia'da ilk 10' a girer. ha onca 1.likten sonra ilk 10 kesmez orası ayrı. türkiye'den bir sporcu değil mr. olympia'da ilk 10'a girmek mr. olympia ile aynı haberde adı geçse burada olay olur. bu adam forumdaki çoğu kişinin babasından daha yaşlı. steroidin sonuymuş.. çoğumuz 48 yaşını göremeyeceğiz bile kimimiz kanserden, kimimiz kalp krizinden, kimimiz emboliden vs. vs. ölecek. hayatın kanunu bu. bu adamı da alkışlamayacaksak kimi alkışlayacağız?

Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    ronnie coleman en son 2007 senesinde olympiada 4.lük elde etti ...
    2009 yılında ise röpörtajında olympiaya halen katılabileceğini fakat yaşlandığı ve form kaybettiği için tamamen yeni bir sisteme ihtiyacı olduğunu söyledi...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    adam 48 yaşında belki mr olimpia birincisi olamaz ama adam çoğu 20lik genci cebinden çıkarır çoğu gençten daha iyi bir fiziğe sahip ve hareketsiz abur cuburla beslenen sırf 20-25 yaşındalar diye kendini enerji dolu hissedenlerden daha enerjiktir aynısı Arnold içinde geçerli siyah uzun bodysinin içinden kasları çok iyi görünüyordu adam 65 yaşında eleştirenler o yaşta eminimki bastonla yürüyecek Stallone desen 66 yaşında halen aksiyon filmi çekiyor bence eleştirenlerle tartışmamak gerekli bende spor yapmasam 40 yaşına bile gelmeden göbek bağlasam bende eleştirirdim[​IMG]

Danny Boy, Phil_Heath ve Karakaş bunu beğendi.
  11. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    zaten bu forumda pro bodycileri eleştirenlerin birçoğu ya obez ya da açlık ödemiyle dolaşıyor...

speedtouch ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    kedi-ciğer meselesi...

Danny Boy, Azi, speedtouch ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi bu sadece pro bodyciler için değil diğer mesleklerdede oyle adam çalışıyor kazanıyor büyük yerlere geliyor başarısız olanlarda tebrik etmek yerine kendilerince saldırarak avunuyorlar

Azi, speedtouch, Karakaş ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    aynen bu sporda çalışmaktan eklemleri erimiş ronnie gibi insanlara steroid derler , başka bir yerde tırnaklarıyla kazıyıp yüksek noktalara gelmiş insanlara da torpil derler...

Danny Boy, Azi, speedtouch ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yani ülkemizde spor yapan neredeyse yok kilolu bay ve bayan sayısı çok fazla ayrıca zayıf olanda sporcu olduğundan değil tamamen dengesiz diyetlerle zayıf onun için vücutları iyi değil şimdi ben ve diğer sporcu arkadaşlar kalkıpda bu insanlardan saygı ve tebrik beklersek hata yapmış oluruz örneğin geçen bir sitede Nick Auger hakkında bizim hanımlar ne düşüyor diye baktım hepsi yok abartılı vücut yok ben bunla çıkmam vs atıp tutuyorlardı tam üye olup yazacaktım Nick Augerde kollarını açmış sizi bekliyordu diye zaten[​IMG] adam avrupada amerikada zaten çok güzel fitnessçı hanımlarla çıkıyor ne yapsın seni çokta umrundaydı çok uzattım ama yeni artık bu tür kıskançlıklara alışmalıyız ve söylenenlere kulaklarımızı tıkayıp spora devam etmeliyiz[​IMG]

Azi, Phil_Heath ve Lineonline77 bunu beğendi.
  16. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    yanlış ülkede yanlış sporu yapıyoruz kardeşim. hatta direkt yanlış ülkede doğmuşuz.

rockybalboa7, Danny Boy, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Nick Auger ? tabi canım o adamda sizle çıkcaktıda siz kabul etmicektiniz hey Allahım ya gerçekten ordaki kızlar neyin kafasını yaşıyormuş merak ettim :D

18. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    bu erimiş hali mi?:D

Sayfayı Paylaş