Ronnie Coleman'ın Son Hali

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Aytosh tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    12.07.2008 tarihli Ronnie fotoğraflarına ulaşmış bulunmaktayım, bu adam 9. oylmpia yı almadan pes etmeyecek gibi :D

Ekli Dosyalar:

• ron1.jpg
      ron1.jpg
      Dosya Boyutu:
      32,8 KB
      Görüntüleme:
      2.476
    • ron2.jpg
      ron2.jpg
      Dosya Boyutu:
      37,4 KB
      Görüntüleme:
      2.991
    • ron3.jpg
      ron3.jpg
      Dosya Boyutu:
      28,6 KB
      Görüntüleme:
      1.882
    yavuz88, Pluchart, Despo ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    bence pes etmeyerek geçmişine gölge düşürebilir ama 9.mr
    olimpia yakışır ronnie coleman a..

3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    gerçekten cok hırslı birisi, keşke herkes onun gibi olabilse...aslnda cok isterim 9. olympia yı almasını çünkü bu işi tarihte bu kadar cok seven adam belkide yoktur...adam inanılmaz derecede vücuduna yükleniyor..en cok hormon kullanan bodybuilder Ronnie dir..ama o hormonların da hakkını fazlasıyla verecek inanılmaz bir genetigi var...define halini merak ediyorum şu anda...belli ki bu sefer hacime fazla öncelik vermemiş, yani bilerek fazla haimlenmemiş....demek ki tam define girmek istiyor yarışmaya...bakalım bacakları, sırtı ve kolları ne kadar yardım edecek ona...

4. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    d.wolf, ronnie nin en çok hormon kullanan vg ci olduğunu nereden anladın? çok yüzeysel düşünmüşsün, en çok kullanan en hacimli olacak diye birşey yok. eminim andreas münzer ronnie den daha fazla alıyordu.
    unutma ki ronnie günde 2 kez, haftada 6 defa antrenman yapıyordu. bu işe gerçekten aşık olduğu her hareketinden belliydi. en çok steroidi kullanmakla mr.olympia olunsaydı ben de olurdum :D

Son düzenleme: 1 Eylül 2008
  5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    asıl sen biraz yüzeysel konuşmuşsun, son cümlenden anlaşılıyor...emin ol ki, andreas münzer ronnie kadar günümüz kimyasından yararlanamamıştır..andreas müzner cok düşük yag oranına sahip olmaktan ve fala su atıcı ilaç kullanmaktan ölen bir adam, günümüz de hangi bodybuilder bu sebepten ölür. günümüz vg cileri, steroidi bile adam yerine bile koymuyorlar artık..adamlar growth hormon, ıgf kürleri yapıyorlar...ayrıca sen istedigin kadar en kral kürleri yap, o kürlere cevap veren bir genetigin olmadıgı sürece, altlarda kalmaya mahkum olursun...mr.olympia ya cıkanların farkı da orda zaten...aten orda yazdım agır kürlere cevap verecek inanılamz bir vücudu var, ama sen dikkatli okumamışsın...Ronnie nin en cok kür yapan bodybuilder oldugunu yapısına ve kullandıgı supplementlerin oranına bakarak ta anlayabilirsin...senin 1 ölçek kullanmaya kıyamadıgın cellmass tan antrenman sonrası 6 ölçek birden alıyr...o da sadece cellmass...daha neler alıyor...ben videolarını izledim...kullandıklarına bakmak bile yürek ister...

Son düzenleme: 1 Eylül 2008
  6. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    dediklerinin bir kısmı her ne kadar doğru olsa da ronnie nin en çok hormon alan adam olduğunu iddia etmen bol keseden atma diye tabir ettiğimiz konuşma tarzında olmuş. adamın alnında mı yazıyor ne kadar kür aldığı? cellmass ı çok kullanan steroidi de mi çok kullanmış olur?

ayrıca andreas münzer düşük yağ oranından ölmedi, düşük yağ oranından ölünmez. yanlış tercümeli haberlere girdin sanırım forumda, alt entryleri de oku :)

7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ingilizceyi senden öğrenecek değilim...neyse, bunları konuşmaya degmez....

andreas münzer, cok fazla agır kürler ve durmadan cok büyük oranlarda su atıcı ilaçlar kullandıgı için yag oranı cok düşmüştür...ondan andreas münzer öldü...
    istersen ac birde sen oku....

8. matiasdelgado

matiasdelgado Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yersiz tartışmalara girmek bizlere yakışmaz öyle değilmi.Önemli olan kalplerin kırılmaması.Yıkmak kolaydır yapmak zordur bunu hepimiz biliyoruz.Bence buraya görüşlerimizi yazarken acaba karşımdaki alınırmı,kırılırmı,gücüme gidermi diye düşünmeliyiz biraz daha hassas olmalıyız.Sonuçta hepimiz; kimimiz prof. kimimiz amatörde olsak kendi çapımızda sporcuyuz bizlere centilmenlik yakışır.

speedalaen, cagrihalacoglu, smltncr ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  9. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    adamların özel hayatını, ne tür anabolik aldıklarını bilmeden bu şekilde ithamda bulunulmasına bozuldum sadece. yoksa d.wolf sevdiğim bir üyedir forumda.
    andreas münzer günde 60 steroid hapı alıyordu ölmeden önce. o yüzden ronnie den çok kullanıyor dedim. ronnie nin en çok kullanan kişi olduğu yönünde cell tech dışında kaynak gösterseydi çok iyi olurdu.
    çok da önemli değil ne kullandığı, burada konu ronnie nin son hali.

matiasdelgado bunu beğendi.
  10. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar en son olympia'dan beri ronnie coleman vücudu biraz toparlamış mı yoksa bana mı öyle geliyor? mesela yanlış hatırlamıyorsam 2006 ile 2007 arasında gerileme yaşamıştı.. bana bu fotolarda baya iyi gözüktü..

11. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    dikkatli bakınca en çok dikkat çeken nokta, hamile göbeğinden kurtulmuş olması. çok şaşırdım görünce.

12. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    dikkatli bakınca en çok dikkat çeken nokta,adam pembe giymiş :)
    4-5 saat uykuyla böyle olunuyorsa bu adam 8 saat uyusa daha iyi olur herhalde.polis memuruydu değil mi ronnie?

13. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    polis memurluğunu 2001-2002 gibi bıraktı. şu an emekli vg ci olma yolunda ilerliyor :D

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ne diyim ronnie efsanesi bitmeyecekmiş gibi görünüyor 9. olympia yı alır gibi bu vücuduyla başarılar kendisine

15. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    2.fotodaki göğüs uçları tuhaf geldi.gerçektende coleman göbeği biraz küçültmüş gibi ama artık günümüzde fit karın bulmak imkansız gibi birşey

16. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende jinekomasti çok belirgin

17. kainat

kainat Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    eğer son hali buysa açık ara jay alır ilk 5 ancak bu fotoya göre hani o eski göğüs hani trapez bacak ve sırtıda eskisini aratır vaziyette ama herkese inat kazanmasını temenni ederim yılmadı çalışıyor ama bulk dönemi hiç beklediğim gibi değil ben aksine hacimlenmiş bekliyordum

18. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yapmayın arkadaşlar...adam neler yaptı o jineko göğüsleri için...ve bence gayette düzelmeye başlamış+ eskisi gibi göbegi de yok...ayrıca, kainat arkadasımız demişki, hacimi umdugum gibi cıkmadı demiş...tarih 12 temmuz ve definasyona başlamıştır onlar o tarihten titibaren, onun da etkisi vardır...üstelik,Ronnie bu sene bilerek gecen yıllarda oldugu gibi cok hacimlenmiyor...cok iyi bir cut up programı yapacagı burdan belli oluyor...bence durumu gayet iyi...tedaviler sonuc vermeye başlamış...

19. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    göbeği hala var bence

20. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    estetikten yoksun, michelle'in lastik adamına benziyor ve bu iyi, mideye şekil vermiş hali diyorsunuz...genetik iyidir hoştur ama ben bu adamlara bakınca modern tıppın ne derecede ilerlemiş olduğunu görüyorum...

Sayfayı Paylaş