1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Romeocry resimler_(Ev çalışması:))

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve romeocry tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. techbody

techbody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aynı sorun bendede var kendi topiğimi açıcam birazdan yorum ve yardımlarınızı bekliyorum ve romeocry senle aynı seyleri paylaştıgımız için sanslı hissettim kendimi sana yapılan yorumlardan cok pay cıkardım bnm konumada göz attıgında ortak yerleri bulacaksın hemen:D

2. romeocry

romeocry Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Yer:
    istanbul
    selam arkadaşlar.yeni bir başlık açmadan burdan bikaç soru sormak istedim umarım yanlış birşey yapmıyorumdur.:)
    salona başlayalı 2 aydan fazla bi süre oldu öss ye gireceğimden salona fazla gidemiyorum haftada 2 bazen 1 kere...
    göğüs bölgesine fazla yoğunlaşmamama rağmen diğer bölgelere göre fazla bi gelişme var ve ben bundan rahatsızlık duymaya başladım.benim düşüncem göğüs bölgesine özel olarak yüksek tekrar uygulamak.Ve karbonitratı biraz kısmak istiyorum hafif bir definisyon diyebiliriz.sizin fikirlerinizide almak istedim
    saygılar..

Sayfayı Paylaş