1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Romasanta

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ROMASANTA tarafından 8 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. nomad

nomad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks cidden çok ilginç bir hareket. ben 1 kez bile yapamayan çok kişi tanıyorum. bununla beraber hiç tahmin edemeyeceğim kadar tırıl bir adamın çatur çutur 35'i bulduğunu gördüm bir kere. ama genel olarak insanlar çok zorlanıyorlar ben de 7'şerden 4 set yapıyorum 3. ve 4. setlerde afedersin arkamdan ter fışkırıyor o derece :)

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bence tamamen yetenek teknik meselesi güç zaten herkeste var adam sırım gibi yapamaz veya çok kilolu gene yapamıyor :(

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bence barfix alısmak la ilgili bir hareket.ilk basta 1-2 tane cekebiliyorsun sonra zaman icinde tekrar sayın kendiliginden artiyor

4. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan yaklaşık 2 sene kadar önce 2 defa anca barfiks çekebiliyordum.Şimdi spora başladıktan sonra 4*8 yapabiliyorum.Busayıyı arttırmaya gayret ediyorum ama bir türlü enfazla 10 sayısının üstüne çıkamıyorum.Acaba tricepsler mi yeterince güçlü değil?

5. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlar barfiksin çeşitli tipleri var arkadaş serçe tutuştan bahsetmiş avuçiçi içe bakark çekmekten bahsetmiş...eğer ki sırt-kanat için yapıyorsak avuçiçi ileri bakacak şekilde geniş tutup ensemizi demire doğru getireceğiz...avuçiçi içe dönük olduğu zaman bicepsleri çalıştırır...ama yaparken gücü aldığımız yer çok önemli eğer gerçekten hakkını vererek yapamıyorsak hiç bir işe yaramaz daha doğrusu istediğimiz işe yaramaz...

6. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    üyeliğimi iptal ettiriyorum.Silinen mesajlarım var.Yayınlansın kararı arkadaşlar versin!

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    romasanta banlanmistir

8. nomad

nomad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sebebi sorablir miyiz hocam?

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    flood (gereksiz , bos mesaj)

10. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    üzüldüm yaa aramızdan arkadaşların ayrılması hiç iyi deil keşke böle tatsızlıklar olmasa...

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yeni üye olan arkadaslar sitemize hepiniz hosgeldiniz.sizleri aramizda görmekten çok mutluyuz.bizim görevimiz sitenin dengesini saglayip sagliklı bir sekilde devam etmesini saglamaktir.bu yüzdende gelen tüm mesajlari tek tek okumak zorundayiz.bazi arkadaslar in mesaj sayisini yükseltmek icin basliklar altina gereksiz yorumlar yapmakta ve bizleri gereksiz zaman kaybina ugratmaktadirlar.unutmayin biz bu isi karsilik beklemeden ve maddi bir çikar saglamadan islerimiz den arta kalan zamanlarda (ben bazen işlerimi dahi aksatiyorum)gönülden yapiyoruz.bu tarz mesajlar devam ederse 3 ikaz dan sonra üye siteden uzaklasitirilacaktir.buda bizim istedigimiz en son olaydir.

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Saydam'ın dediklerine katılmakla beraber benimde eklemek istediğim bazı noktalar var. Hayatta her hareketimiz bazı kurallar içinde gerçekleşir. İş, okul, aile vs... Bazı kurallar yazılı bile değildir, ama biz toplumda dışlanmamak için bunlara uymaya özen gösteririz. Forumlarında buna benzer kuralları vardır. Daha önce bir forumla aşina olmadıysanız bunlardan haberdar olmayabilirsiniz -ki bu GAYET DOĞAL. Kimse önceden bilmek zorunda değil. Ama bir forumda mesaj attığınız an o forumun kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz(okumamış olsanızda). Sırf bu yüzden mesaj atmadan kuralları okuyup haklarınızın neyle sınırlandırılıp,sınırlandırılmadığa bakmalısınız(meraktan bile olsa). Burada yöneticiyim diye ahkam kestiğimi düşünmeyin, ben 20 kadar foruma üyeyim ama sadece bu forumda yöneticiyim. Ama bütün forumlarda aynı şekilde mesaj atıyorum, kurallara uyuyorum vs... Yönetici olmak çekicidir tabi yani herkes olmak ister(sadece forum bazında konuşmuyorum hayatın her alanında) ama yönetici olmak sorumluluk almak demektir. Yönettiğiz kişilerden sorumlusunuz, iyi bir olayda size iltifat edildiği gibi işler ters gidincede kabak sizin başınızda patlar. Bütün yönetici arkadaşlar atılan her mesajı okuyor, içeriği siteye uygunmu, kişisel saldırı varmı, konuyla ilgili mesajmı vs... diye. Mesela son zamanlarda bir off-topic olayıdır gidiyor. Off-topic olayı normalde arasıra olursa ve başlığı açan kişi izin verirse kısa olarak yapılabilir(ama alışkanlık haline gelmemeli tabiki). Bunu herkes yapar bende yapmışımdır, Saydam'da yapmıştır vs... Ama şöyle düşünün, sorunuza acil bir cevap bkliyorsunuz(mesela "..." hareketini nasıl yapmalıyım), ilk cevap veren kişi onu bilmemde Arnold böyle yapmış diyor. Bundan sonra bu başlığa cevap yazanlar orjinal soruyu bırakıp Arnold'un o hareketi nasıl yaptığını tartışmaya başlıyorlar. Başlığı açan kişi foruma girdiğinde başlığa cevap yazıldığını görüyor ve seviniyor çünkü sorusuna cevap almış olacak. Başlığa tıklıyor ve sorduğu soruyla alakası olmayan bir sürü mesaj görüyor. Sizin başınıza böyle bir şey gelse tepkiniz ne olur? Bunu bir düşünün, ve bundan sonra off-topic yazarken bunu aklınızdan çıkarmayın. Yönetim olarak şu aralar dikkat çeken isimler Romasanta, onkirk, xxdiablo ve restiricted. Lütfen bundan sonra daha dikkatli olalım.

bu yazi sarc arkadasimiza aittir

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bu konuda heriki arkadaşımada katılıyorum destekliyorum

Sayfayı Paylaş