Roid Rage - Resimler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Roid Rage tarafından 9 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
  2. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    E daha ne olsun :)

3. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Roid sağlam vücut yapmışsın. Definisyon ve simetri çok iyi olmuş . bravo

4. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    tek kelime süper vücut .roid kardeş ne zamandır bu sporu yapıyosun ve ne tür ilaçlar kullanıyosun :D :D

5. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Selam Arkadaslar,

Bu sene 10.cu seneme giriyorum body buildingde. Yalniz son iki senedir dogru durust anrenman yapamiyordum. Bunun sebepleride motivasyon eksikligi, is stresi falan filan. Zaten hepiniz biliyorsunuz vucut ancak beyin rahatsa gelisebiliyor. Kafaniz huzurlu degilse kaslarinizda gelisme yavasliyor. Arnold derki zihin ve kas kordinasyonu cok onemlidir (mind and muscle connection) kafa baska yerdeyken agirlik kaldirmanin hicbir getirisi yok.
    Neyse tekrar demir sahalara dondum diyebilirim. Yaza hazirlaniyorum. Umarim iyi bir form tuttururum.
    Steroid olarak yerlilerden anapolon, primo, susta, virigen kullandim, yabancilardan deca, equipoise, winny, test e, test p, test s ve birazda GH.

6. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    ne diyelim maşallah

7. Guest

Guest Guest

Vücut formun ve yapin gayet iyi. Bunun disinda Trapez eklikligini görüyorum. diger vücut kas sistemlerin birbirine es degerde hacimli ve düzgün. Trapez kas kütlesini artirirsan o zaman görünümde kat kat degisimler olacaktir.

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    boy uzun olmasına ragmen baya ii doldurmussun helal olsun :)

9. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Tesekur ederim hepinize arkadaslar, kendi capimizda birseyler yapmaya calisiyoruz.
    Panzehir iyi gozlemlemissin trapezlerim zayiftir. Ne kadar agir girsemde, ne kadar cok degisik program uygulasamda genetik bazen karsinizda beton bir duvar gibi duruyor. Bakalim bu sene umarim trapezleri biraz daha gelistiririm.
    Boy hakikatten dezavantaj oldu benim icin, uzun kemikleri doldurmak kolay olmuyor. Baskasinda 48cm kol cok guzel durmasina karsin bende kucuk kaliyor.

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    1.60 lık bi adamda 38 cm kol mukemmel dururken 1.80 lik adamda normal vatandas gibi duruo :lol:

11. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    roid e katılıyorum. vücuttan vucuda değişiyor. mesela benimde trapezlerim ve kalflarım çok iyi. boyu uzun şahıslarda trapezus pek belli olmuyor. bizim hocanına öyleydi. hatta foruma resmını koymuştum.

12. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
  13. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Sanki bacaklar biraz zayıf kalmış gibi. Gerçi yanılıyoda olabilirim resimlerde pek belli olmuyo. Ama gayet iyi bir vücut yapmışsın. Özelliklede sırt...

14. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Bu arade beli bukadar ince tutmayı nasıl başardın?

15. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Ust bacagim iyidirde calflar zayif maalesef. Diet ve cardio ile beli o sekle getirdim. Normalde belim kalindir.

16. Guest

Guest Guest

Trapez icin genelde dambillarla calisiyorlar ama bu sekilde hacim elde etmek zor oluyor. Ben uzun barla calismani ve haftada bir(mesela sirt programinda) 4 set yapmani tavsiye ederim. Burada bazi amatör ve profesyonel sporcularinda bu sorunlari olmustu ama steroid alindigi müddeetce vücudu düzeltmek biraz daha kolay.
    Resimde gördügüm kadariyla vücut trapezlerin ince degil. Ve gelisecegi kanaatindeyim.

Beli ince gösteren ikinci bir durum ise kanatlarin hacim kazanmasidir. Ne kadar cok kanatlarin acilirsa o kadar bel ince görülür.

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    genelde dogruları yazdıgım ıcın bıraz ıtıcı sayılsamda nadır begendıgım vucutlar arasına gırdıgını severek soylemek ıstıyorum.ama aklıma bırsey takıldı kı soylemeden duramayacagım.kullandıgın steroıdler hıcte hafıf sayılmayacak turden.acaba bunları aldıgında boyle sekıllı bır vucut yerıne daha olculu devasa bırsey inşa etmeyı aklından gecırmedınmı :?:

18. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Guardboy cok guzel bir soru sormussun. Yurtdisinda yasadigim donem 120kg olmustum, enine boyuna sekli. Trye geri dondugumde insanlarin imali bakislarina, arkamdan konusmalarina tanik oldum. Sizi tanimayan biri diyorki iste kendini bodye vermis beyin sifir. Goruntuyu baz alarak kisinin diger ozelliklerini biranda sifira indiriyorlar. Acikcasi boyumda uzun oldugundan cok fazla dikkat cektim ve rahatsiz oldum. Amerikada boyle bir sorunum yoktu, orda insanlar tesvik ediyorlar sizi ovuyorlar, cesaretlendiriyorlar, tr tam tersi. Cok kiskanc, sabit fikirli, onyargili ve hosgorusuz bir toplumda yasiyoruz ne yazikki. Body yapan erkeklerin cinsel yonden hareketsiz olduguna inanilan salak bir toplum icinde yasiyoruz. Hic sormadiysalar belki 100 defa birileri bana "evet simdi iyide ilerde sarkmiyacakmisin, bak filanca birakti soyle oldu" gibilerinden sacma sapan cahilce gibi sorulara muhatap oldum. Inanin yurtdisinda hicbir kisi bile boyle aptalca sorular sormaz cunku spor yapan kisinin cinsel yonden daha aktif oldugunu bilirler, ilerde sarkmiyacaginida. Bizde body yapilan kisi sevilmez nedense, hor gorulur, amele gorulur. Erkekler sizi kiskanir, cekemez ama yuzunuzede konusamazlar, yemez, ancak arkadan. Kizlar ise tvde amerikan starlarini gorunce ayilir bayilirlar, Jean Claude, Vin Diesel. Ama bir Turk evladi yapmissa ayy ne igrenctir onun adi. Gerci kedinin uzanamadigi cigere mundar demesi olayida var tabi burda.

Hem insanlarin garip sorularindan ve nazar degdiren bakislarindan uzak durmak hemde yarismalara katilmadigim icin bu tarz fizik bana yetiyor, daha irisi daha iyisi degil benim icin.

19. Guest

Guest Guest

Roid Rage kardes sen bunlara kafana takma. Seni com iyi anliyorum. Aslinda Ben izmirde bu anlattiklarina sahit olmadim ama dedigin olayi bazi arkadaslardan duydum ve gercegi var tabiki. Insanlar bu sekilde davraniyorlar. Sen bildigin gibi git ve dogrulardan sasma kardes. SON GÜLEN IYI GÜLERMIS HEMDE COK IYI :)

20. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    roid kardes iyi bir diyet uyguladigindan bahsetmistin sakincasi yoksa bana uyguladigin diyet programini yazabilirmisin benimde karin ve bel bolgesinde buyuk bir dorunum var !!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş