Roaccutane ve Fitness...

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve _adanali_ tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar yarından itibaren vücudumdaki akneler için bu ilaca başlıyorum ve aynı zamandada body'e... body'e yeni başlayacagım için herhangi bi zararı olurmu beslenme seklim baya bi karbonhidrat agırlıklı olacak...

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Karaciğeri oldukça yoran bir ilaç bildiğim kadarıyla.Nacizane önerim supplement konusunda temkinli olmanız.En doğru hareket hekiminize danışmak olacaktır.

gazo0202 bunu beğendi.
  3. Akay

Akay Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    2 kere roaccutane kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. 8 ay ve 10 ay olmak üzere iki kere kullandım aynı anda sporumu da yaptım beslenmemden de kısmadım, supplementde kullandım. Karaciğer değerlerim de hep normaldi. Kullandığın süre zarfında faydasını göreceksin aknelerin iyileşecek ama sadece belli bir süreliğine. Zararları da büyük olacak. Benim durumumda baya ileriydi. Tekrar eskisi kadar çıkmaya başlayınca yeni gittiğim doktor sadece birkaç vücut sabunu önerdi ve bir soyucu krem. En önemli olan vücut yağ dangesini koruman günde 2 kere yıka bu tür sabunlarla sadece o kadar.

4. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Mümkünse bu süreçte supplement kullanma karaciğerini yorabilirsin

5. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yorumun için saol ama bu genetik yapıya göre vücudun özellikleri değişebilir tabi , kullanan diğer kişiler hani ilerde çıksa bile tek tük çıktıgını söylediler ayrıca bu kişiler sporda yapıyolardı... Ama benım vucudum ne tepki verir bilemem tabi... Sabun yerine temizleyici jel kullanmayı düşünüyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Ağustos 2014 ---
    Benim normal beslenmem bayağı bi çok olucak yani direk bulk dönemiyle başlıcam zaten zayıfım yani tabiri caizse karbonhidrata doğal yönden abanıcam normal kalorinin 300-400 fazlasını alıcam bu supplement etkisi yapar diye korkuyorum sonuçta oda bir besin takviysi ordan gelicek karbonhidrat miktarını doğal olarak alıcam...

Sayfayı Paylaş