Roaccutane Kullananlar.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Defactors tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    ben bu ilacı aylarca kullandım sana tavsiyem kullanma
    protein tozları fazla kullanıldığında karaciğeri yorduğu bi gerçek bu ilacı kullanırsa ciddi derecede sıkıntı oluşturuyor karaciğerde ben kan tahlilleri yaptığımda sürekli bozuk çıkardı değerler ne zaman bıraktım değerler düzeldi

2. ZephyR

ZephyR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bakalım hocam bende kullanmak istemiyorum yazın güneş deniz vs ile geçirmeye çalışacağım zaten çok şiddetli değil 21 yaşındayım ama ergenlik sivilceleri bile olabilir

3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yüzün için sabun ve yaglı saçlar için şampuan kullanabilirsin..

4. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu ilacı 8 ay kullanmıştım çok fazla sivilceden muzdarip olduğum için çünkü bu ilacı vermeden önce bir sürü krem jel verdi doktor artık sıkıldım onları sürmekten bu ilacı istedim.ilacı yazmadan önce doktor kağıda imza attırıyor bu ilacı kullanıp her hangi bir aksilik çıkarsa mesuliyet almak istemiyorlar çünkü. 3-4 sene önce kullandım ben şimdi tatlı yersem sivilce çıkıyor suratımda bu yüzden tatlı yememeye özen gösteriyorum ayrıca yüzümde ve saçımda yağlanma oluyor ama ilacı kullandığım zamanda yağlanma azalmıştı.
    ayrıca belirteyim ben hiç yan etki yaşamadım dikkat ettim yağlı beslenmemeye ve vitaminde kullanmadım birde a vitamini bakımından zengin besinleri çok tüketmedim.güneşe çıktım dudağımda en ufak kuruma bile olmadı.
    ama öyle boş yere yazılmaz bu ilaç karaciğeri yoran bir ilaç çünkü iyi olmuş yazmadığı.
    babe diye bir yüz sabun(jel) var kozmetik ürünleri satan eczanelerde bulabilirsin biraz pahalı ya da likit neutrogena alabilirsin
    biraz uzun yazmışım sonu okusan yeter sana :)

5. ccarlos5501

ccarlos5501 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ilacı kullanıyorum ama dudak kuruluğu dışında bir yan etki yapmadı bende. Sporu'da bıraktım zaten. Tedavi bitince devam edicem. 1 ay oldu yüzümde 1 adet bile sivilce yok. Sırtımdakilerde kurudu. Güneşede çıkmıyorum zaten. Kullananlar çıksa bile güneş kremi sürsün. Günde 40 mg kullanıyorum. Hesapladım bu şekilde devam edersem 7-8 aydan itibaren tedavi bitmez. Haftaya tahlil yaptırcam. 60 mg çıkarmasını söylüycem. O zaman 5 ayda bitiyor tedavi. En az 7200 mg ile 9000 mg arasında bir total doz almak gerekiyor tedavinin bitmesi için. Prospektüs'ünü iyi okuyun. Doktor ilacı vermeden önce bana prospektüs'ünü verdi al bunu oku sonra gel dedi. Oradaki uyarılara ve doktorun dediğine uyun. Kafanıza göre iş yaparsanız zararını görürsünüz. İki tarafı keskin bir bıçak gibi düşünün. Dikkatli ve doğru kullanın.

6. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Konuyu zortlatacağım biraz ama :D
    BB ye başlayalı 3,5 oldu . Tamda bugün bu ilaca başlama kararı aldım. Performans düşüklüğü vs karşılaşan oldu mu ?

7. Vega.arc

Vega.arc Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Ben kullandım hicbir sorun yaratmiyo kullanirkende profesyonel.voleybol oynuyodum tek sorun cildin cok narinlesiyo kizariyo terledikten sonra havluyla bile silsen kizarip soyuluyo ona dikkat etmek gerek ve dudaklar ilk ay cok kuruyo bol bol su icmek gerek

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    3. Ayım bitmek üzere :) Zoretanin kullanıyorum doğrusuda zaten ismi hariç içeriği aynı :D
    başlarda psikolojik olarak biraz zorlandımda artık alıştım dudakta aşırı bir kuruma dışında başka birşey olmuyor. (Ciltte kuruma ve çatlaklar için kesinlikle hametan almalısın) Bide bilek güreşiyle uğraşırken eklemlerde ağrı oluyordu şuan azaldı doğrusu ama bilemiyorum ilaçla alakası var mıdır :D

Sayfayı Paylaş