rich piana

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Marko Pasa tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kolları yağ torbası gibi duruyor kastan ziyade yağ . ve garip olan eskiden yarışmalara katıldığı zamanlar guzel bir vücudu varmış ama su an çok iğrenç duruyor vücudu.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    synthol kullanıyor o yüzden. yağ ekliyor koluna bir nevi.

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Oldukça iri dev gibi birisi.. 60 cm kol nedir be, bacak ölçüsünde kolu var.. Kimisi kollarına synthol diyor, kimisi pmma diyor, herkes bir şey diyor.. Koluna başına ne çaktığı beni hiç ilgilendirmiyor, şahsen çok seviyorum o adamı, uzun boyu geniş omuzları dev kolları, karizması bakımlı oluşu baskın ve yüksek özgüvenli konuşma tarzı falan yani ne bileyim, vücudu synthollu falan olmasa hem karakter hem de fizik olarak idolüm diye gösterebilirdim ancak vücudunun içine malesef etmiş. Kollarında hiç lif belli olmuyor, göğüslerini sıktığında göğüsleri doğru düzgün taraklanmıyor vs vs.. Dev diye nitelendirdiğimiz Ersin Kuruel ile bir fotoğrafı vardı, ekleyeyim, tabi belirtmek lazım rich piana şu an burdaki fotoğrafından daha iri, bikaç kere daha bulk yaptı bu fotosunun ardından.. https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.ne...=c27c5e5c16acd47b03e063073a6f6b9a&oe=584B9D73

Sayfayı Paylaş