Rich Piana Feeder Workout Hakkında ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ricci tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ricci

ricci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba rich piana bi videosunda uykuda bile gelişim için feeder workout öneriyor ve şiddetle denememizi söylüyor herhangi bir katabolik etki yaparmı ?overtraining durumu varmı ?

Skull crushers – 100 reps

Hammer curls – 60 reps

program böyle 3 set yani toplamda 480 tekrar yapmış olucaz ve gidip yatıp uyuyacaz bir şey yemek yok cinsel ilişki yok hiç bir şey git ve uyu diyor siz ne dersiniz buna uygulamalımıyız ? denemekten zarar gelirmi ?

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Bahsettiğin video Rich Piana'nın ''you see how smart I am?'' dediği video mu? :D

Bence gereksiz, ama bir şeyi denemekten zarar gelmez. ben garip şeyler yapmaya meraklıyım benim evde dumbbell olsa denerim şahsen.

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ya anlamadığım nokta gerçekten bu işi hakkı ile yapan harbi güzel antremanlar çekip veya hareketleri gösteren youtuber(bodyci)ler mevcut . ''Biceps - triceps '' küçük kas grupları kalkıp göğüs omuz sırt gibi yüklenmenin ne anlamı var ? Denemekten zarar gelmez geliştirmez sadece pump etkisi yaratır o kadar ....

4. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Uyumadan önce yapılacakmış bir de. Bunun işe yarayacağını savunmasının açıklaması nedir acaba ? Tamamen saçmalık ve komedi. İşin show business tarafında yer alan bu adamın dediklerinin ciddiye alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  5. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    eğer ilaç kullanan biri uygularsa etkisini görebilir ama ilaçsız birinin etkisini görüceğini sanmıyorum aynı zamanda kası toplaması baya bi zaman alıcaktır belki geriye bile götürebilir onu .

Sayfayı Paylaş