Rezillik

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Bana gelen ö.m lerden biri böyle eğitmenlerden nefret ediyorum resmen rezillik daha 17 yaşında yeni birine nasıl steroid verirler. böyle antrenörler olduğu sürece biz bu sporda hep geriye gideceğiz. eğer başınıza böyle bir olay gelirse kesinlikle şikayetçi olun kimse yeni birine steroid veremez bu suçtur.

Son düzenleme: 10 Kasım 2008
    SEZER YZL, aŞoT34, baykan ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  2. serdar1980

serdar1980 Guest

Şerefsiz herifler keselerini doldurup para kazanmak için gencecik insanların sağlığı ile oynuyorlar. Eğer ispatlı bir şekilde sağlık bakanlığına şikayet edilirse direk ağır cezalar ve hatta salon kapatmaya kadar gider. Yazıklar olsun. Gençler de duyarlı olup böyle soytarılara kanmamalı...

3. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    allah bu adamların belasını versin bilmeden bilinçsizce milletin saglıgıyla oynuyolar sonra ters teperse bu çocuk kim bilir ne kadar işkence çeker bundan dolayı

4. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Olamaz böyle birşeyy yaaa yeminederim şaka gibi yuh olsun yeminederim yuh olsun ve yazıklar olsun

5. ibocu

ibocu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    maalesaf oluyor,
    benim bi arkadaşım söylemişti onada hocası atlara vurulan iğneden vurdurtmuş tek onlada kalsa iyi testesteron stroit,abuk sabuk iğneler ya arkadaşlar bu hocalara karşı bir şeyler yapalım,spor ahlakı denenn bi şey var her şey para mı ,sonra bizimkiler sporlarda derece alıyormu yok alamıyor ,
    yemin ederim bunu yapanların terörist gibi görüyorum,

6. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Gerçekten şaşırdım, bu tip özel mesaj gelmesine değil; bu tür öneriler yapılabildiğine. Hoş olmayan bir durum....
    Kınanılması gereken vahim bir olay!

7. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    yuh gerçekten şaka gibi ya helal olsun bunlara ne dyim :/

8. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    insanları bilgilendirmediğimiz,doğru-yanlışı öğretip/göstermediğimiz,sadece para için yaşayanlar olduğu sürece böyle hoca görünümlü azrailler her zaman olacaktır.
    çok şükür ki böyle bir forum ve spora gerçekten gönül vermiş insanlar var

9. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    flexor hocam 2006 dan berı bu sıtedeyım ve 2 yıldır bu ısın ıcerısındeyım foruma cok fazla yazamadım bu gune kadar cunku bır cok ustad vardı ve kımseyı yanlıs yonlendırmek ısemedım sonucta bu spor bılgı ve tecrube ısteyen bır spor zamanla bırseylerı ogrenıkce daha basarılı oluyorsun 2 yıldır forumu takıp edıyorum ve bır cok sey ogrendım sayenızde ben buradan bıle ınsanları yanlıs yonlendırmekten cekınıyorum ama hocayım dıye gecınen bır takım kendını bılmezler 17 yasında bır ınsana susaton ve primabolan vermeye utanmıyorlar bu nasıl bır ıstır 40 cm kol yapn ınsanların kendısını hoca sandıgı salonlarda calısyoruz cogumuz ve bıraz gozunu acmazsan bu gozunu para hırsını burumus sporcu ahlakı olmayan ınsanlara yem oluosun...

Allah'tan böyle bir site varda ızlerın sayesınde bır cok kısı bır seyler ogrenıyor bir takım cıkmazlara gıtmıyor yazıcak cok sey var aslında ama bu adamlara ne soylesen bos gercekten....

baykan, gaddarkemal, FleXoR ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Duyarlılığınız beni çok mutlu etti. özellikle steroidin yanlış kullanılması ve bilinçsizce önerilmesine verdiğiniz tepki hemen aklıma şu forum sayesinde galiba bir yerlere geliyoruz diye düşünmek oldu. gönül isterki daha fazla kişi bu forumu ziyaret etsin daha fazla kitle bilinçlensin ve kendini hoca diye tanıtan kişileri buradakiler bilgileri ile yerin dibine soksun..

baykan, bonatschi, slymnasye ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    flexor hocam bence suç sadece antrenörlerde değil,bu spora başladığı anda ilaçlardan medet uman arkadaşlarımız da var.bizim salonda her yeni gelen abi ne zaman protein tozu alıyım,bildiğin ilaç var mı 3 ayda şöle güzel vücudum olsun vs. diyen insan da çok halkımız sağlık konusunda bilinçsiz,okumuyor,araştırmıyor. ben bi gazetecilik öğrencisi olarak bu konuya üniversitenin ajansında değinicem. hepimizin elinin altında artık internet var bilgilenmek her konuda olduğu gibi steroidler konusunda da çok kolay. ama bazı insanların aklı emek vermek yerine kolaya kaçmaya çalışıyor. Ben her yeni gelene kullanmayın şöle olur böle olur dememe rağmen 1 ay sonra çoğu başlıyor ilaçlara bu konuda yapılabilecek ne varsa forum olarak hepimiz yapmaya hazırız ama insanlarımızın da biras kendi sağlıklarını düşünmesi gerekli...

baykan, bonatschi, aneximandros ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu kanuda katılıyorum ben bile ne kadar uyarsam kişi kullanmakta ısrar etmekte. hatta bir öğrencime uzun uzun anlattım ertesi gün bana '' tornacı ahmet usta gençliğinde bu sporu yapmış bana kullan dedi '' :D

ama yinede hoca kişiye bir birifing vererek onu bu egosundan vazgeçirebilir. vazgeçiremese bile kendine düşeni yaparak sorumluluğunu yerine getirmiş olur

baykan, diez ve aneximandros bunu beğendi.
  13. ibocu

ibocu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocam sizi tebrik ederim inanın sizden çok şey öğreniyorum bana hoca dianabol vermişti zamanında zararlımıdırki kulllandım ama şimdi tövbe 5 ay geçti aradan bırakalı

FleXoR bunu beğendi.
  14. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Federasyon bu işe el atsa ya ? Steroid kullanımına ? Bunun denetlenmesinin bir yolu olsa , salonların satın almak için belli bir prosedürü izlemesi gerekse ? Aslında vg'ye kararlı olarak devam etmek isteyen herkese 2. aydan sonra federasyondan kimlik kartı verilse kaydı kuydu olsa , salonlar steroid alabilmek için sporcu kimliği belirtmek zorunda olsa , federasyon bunun önüne geçer bir nebze istedikten sonra bence.

Sayfayı Paylaş