Resimli Yağ yakım günlüğüm(yeni)-Bigdaddy

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Bigdaddy tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    merhaba, bir süredir burayı güncellemedim. Üzülerek söylüyorumki son bir haftadır diyetimi korkunç bir şekilde sabote ettim. Geçirdiğim depresyon, okulu bırakma falan gibi düşünceler yüzünden yediğime falan da dikkat edemedim, yarından itibaren en başa alıyorum.

2. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    son 3-4 gündür düzenli devam ediyo. arada çok az şarap içiyorum bi o var artık.

3. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    bugün de iyi uydum denilebilir diyete. sabah yediğim yulaf ezmesi dışında öğle/ikindi gibi yediğim öğünde(antrenman sonrası) 4 dilim tam buğday ekmeği yedim. protein bakımından da zengin ve kaliteli besleniyorum, yağ olarak fındık-badem dışında zeytinyağ, bir de beyaz peynirin yağı. (100 gr'da 18 gr yağ vardı daha düşük yağlısını bulamadım)

4. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    bugün kaçamak yaptım, light rice pudding(sütlaç) yedim.

5. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Bigdaddy işine karışmak istemem fakat gerçekten çok fazla yemek yiyorsun ve yediğin şeylerle kan şekerinle sürekli oynayıp duruyorsun gördüğüm kadarıyla.

Yağ yakımı için kan şeker seviyelerinin sürekli düşük olması gerekiyor buda şu demek oluyorki basit şekerler ve basit karbonidratlardan uzak durman, tuz ve nişasta içeren gıdalara özellikle dikkat etmen gerekiyor. Meyve sularından uzak durmanı öneririm sıkma %100 olanlar dahil . Meyveyi bütün olarak yiyeceksenki doğrusu bu bu asla muz olmamalı, muz basit şekerdir onun yerine kan şekerini ağır ağır yükselten elmayı öneririm tatlı ihtiyacını karşılaman bakımından bunun dışında ağzına her hangi bir tatlı bir şey koymadığını var sayıyorum. Meyve olarak özellikle greyfurt tavsiye ederim. Açlık hormonlarını ve kan şekerini tabiri cahizse yere yapıştırır. Meyveleri aç karnına ve yemeklerden 1 saat önce yersen yaklaşık 20 dakikada ince bağırsakta %100 sindirilirler .

Çok fazla yemek yiyorsun tekrar gözden geçirmeni tavsiye ediyorum .

Sayfayı Paylaş