Resimli (göğüs sorunu)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve suleyman1992 tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sayın forum üyeleri;
    Tam 6 aydır bu sporun içindeyim, Güzelde verim aldığımı düşünüyorum, fakat ne yaptıysam göğüslerimi bir türlü geliştiremedim. Spora başladığım halde gibi duruyorlar. Bir gelişim yok. Nispeten omuzlarım sırtım tricepslerim bicepslerim çok iyi, beslenme ve sublament konusunda bir problem yok. Piramit sistemi denedim 2 ay, baktım hiç tepki yok 1 press 1 fly denedim, yine bir şey yok. 2 aydırda makinalarda deniyorum yine bir şey yok. 4 hareket 3 er set denedim 4 hareket 4 er set denedim. 4 hareket 2 şer set denedim. Süper set şeklinde 1'er set de denedim yinede verim yok. Yardım ederseniz mutlu olurum

http://g1303.hizliresim.com/17/s/lf91w.jpg

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Göğüs olayında genetiğin büyük payı var. Hacim alınsa bile istenilen estetik bence en az 2 yıllık bi çalışmayla elde ediliyor.Bir fitness modelinin önce sonra fotoğrafı vardı onu bulabilsemde koysam. Hiç umut yok gibi duruyo gel gör ki adam model olmuş, uzun soluklu calısmayla ya da takviyelerle ulasılabiliyor. Kısacası sabır derim ben ;)

suleyman1992 bunu beğendi.
  3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  4. DeathProof

DeathProof Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bunun tek bir açıklaması olabilir.bench press hareketini yanlış yapıyorsundur.bench press yapılırken bir çok insan ağır girecem diyip omuzları ile ağırlığı kaldırırlar ve bu yanlışlarının farkına varmazlar.bench press hareketi göğüsün temel hareketidir.omuzlarında iyi gelişmiş zaten sebebi bu olmasın:p eğer gerçekten bench press şu göğüsler ile 60 kg zorlanmadan kaldırıyorsan kesinlikle omuzlarınla kaldırıyorsundur.tahmin ettiğim gibiyse sırt üstü uzandıgında kürek kemiklerini birbirine mümkün oldugunca yaklaştır göğsünü iyice dışarı cıkart.hafif kilogramlar ile bunu dene ve yanmayı hisset.ertesi gün göğüs ağrısı çekmiyorsan bench press vurmuyordur.kolay gelsin.

5. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Vakit ayırıp yorum attığın ve bilgilerini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Göğüs ağrısı çekiyorum, Vurduruyorum tüm lifleri hissediyorum desem yeridir. Hatta 1 hafta hocayı başıma esir aldım, sanırım genetik. Sabır diyeceğiz üstüne gideceğiz.. İnşallah sonuçları alırız..

6. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Bacak çalışıyor musun? Göğüs için dips hareketine antrenmanlarında yer veriyor musun? Yeterli besleniyor musun? Yeterli uyuyor musun? Squat hareketini ayda kaç kere yaparsın?

Sorularımı cevaplarsanız, bende bir şeyler karalayabilirim...
    İyi Forumlar.

7. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Benim yağ oranım %10 üzeri o yüzden göğüs kasımdaki gelişimi göremiyorum ancak benim göğüs kaslarımda omuz, kol ve bacağa göre yavaş gelişiyor. Bir 6 ay daha sabret bence.

8. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak çalışmayanı hoca döverek atar dışarı bizim salonda. Dips yapmıyorum. Beslenme konusunda kg başına 4x karbonhidrat 2x ise protein alıyorum. Ama şu an diyetteyim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:22 ----------

Şu anda diyetteyim. Hacim dönemini kapattım, 3 gün kardiyo 3 gün ağırlık antremanları yapıyorum. Benimde yağ oranım %14 %16 gibi bir şey..
    Bakalım yağlar gittikçe hatları görücez, daha net belli olacak inşallah.

9. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    [YOUTUBE]YR7qswt8aPo[/YOUTUBE]

Bu programı anlatıldığı gibi aynen uygula ağır gelirse güç bölümündeki setleri azalt, 3-4 hafta içinde etkisini hissedemezsen bırakırsın ama ben verimli olacağına garanti veriyorum thums:

Beslenmen düzgün, bacak çalışıyorsun vs yani problem göğüs idmanında olabilir.

Son düzenleme: 25 Mart 2013
  10. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ne zararı olabilir ki, mutlaka denicem inşallah düzene girerler.

11. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    suleyman1992 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş