1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

resimlerim içeride birkaç sorum olacak ilgilenirseniz teşk.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mnqsche tarafından 9 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mnqsche

mnqsche Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi de kaç günde bir antreman yapmam lazım...bana kalırsa ben hergün yaparım ama topiclerde haftada en fazla 1 kere yazıyor ( tek bir bölge için )...böyle mi yapayım yoksa her gün çalışsam bişe olurmu??

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Üst-alt-yan 1 hareket,haftada 2-3 gün karın çalışıyorum ben.Aldığım sonuç gayet iyi.Haftada tek gün özel çalışmak ta mantıklı geliyor bana.Ama hergün çalışmak fazla bence,hacim açısından..

3. mnqsche

mnqsche Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ilgilendiğin için çok sağol..peki ben şimdi bu suplament falan diyolar hani protein tozu hapı , creatin vs.. onlardan almak istesem hangisinden almalıyım hacim için ?? ve de marka falan ne olmalı ..sitede birsürü şey yazıyo fakat ne alacağım hakkında hala bişe bulamadım.. sadece 1 kutu olarak alabilceğim en iyi proterini içeren ilaç ve markası hangisi ?

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewforum.php?f=47

buraya bir göz at yeterli kalitede ve fiyat olarakta uygun

5. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    şimdilik ihtiyacın yok haplara bence bulaşma.yumurta et süt devam et.haftada 3 kere kol çalışsan yeter .tekrar sayısınıda 12 yi geçme

6. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    benim sana tavsiyem
    eğer irileşmek istiyorsan ve de bunu doğal yöntemlerle ( benimde yaptığım gibi ) yapmak istiyorsan set sayılarını max. 10 tut daha fazla asla yapma bu olan kasınıda eritmeye yarar senin vucudun seninde söylediğin gibi zaten zayıf onun için set sayılarını arttıracağına kaldırdığın ağırlığın kilosunu arttır.
    doğal yapan hiç bir kimse günde yok 10 yumurta yok 2 litre süt 5 elma falan yedikleri yok bu ilaç tüketimini attırmak için söylenen bir sonuçtur. aa şu anlaşılmasın dediklerimden ilaçların hiç bir etkisi yok demek değil bu ilaçlar elbette çok kuvvetli ve sonuç odaklı ama ben yakından videolarımı ve resimlerimi siteye ekleyeceğim doğal olarakda yapılan bir vucut nasıl bu kadar sağlam olur diyeceğine inanıyorum.
    sütü hergün günde enaz 1 bardak içsen bile çok faydası var bunu yap. yemeğini düzgün ve sağlam ye.
    sporuna disiplinli bir şekilde git ve hocan hareketleri nasıl yapman gerektiğini gösterdikten sonra aynısını yapmayı dene farklı bir hareket yapma yani hareketten çalma.

dediğim gibi ben doğal olarak yaptığım için sana bir ilaç öenemeyeceğim çünkü ne işe yaradıklarını bilmiyorum ama gerçekten işe yarıyor buda gösardı edilemez.
    ama ben sana tavsiye etmem

7. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar off-topic olcak;ama bu siteyi yüzlerce insan ziyaret ediyo ve hepimizin bildiği birşey,ülkemizde bu spor hakkında saçma sapan efsaneler ve aşırı bi önyargı hakim.Lütfen supplementlere İLAÇ demekten kaçınalım,sonra işin aslını bilmeyen insanlar supplement kullanan insanlara ilaç alıp şişiyosunuz,ben alsam ben de yaparım gibi ifadelerle konuşuyorlar.İlaçlardan kasıt ANABOLİK STEROİDLERDİR,supplemetler ilaç değildir.Tabiki doğal beslenmenin yerini hiçbir şey tutmaz ama supplementler de işlem görmüş ek gıda maddeleridir.Lütfen duyarlı olalım bu gibi şeylerde arkadaşlar ;)

Şimdi konu sahibi arkadaşa cevabım:Öncelikle doğal beslenmeyle belli sınırlara ulaş,artık tıkanmaya başladığında ve vücut daha fazlasını istediğinde supplementlere başvurabilirsin.Tabi keyfine bağlı,doğal beslenerek te sporu yapman mümkün.Çok fazla zayıflıktan şikayetçiysen weigh gainer kulllanabilirsin,yoksa şimdilik beslenmeni ve dinlenmeni kuvvetli yaparak birkaç ay içinde mutlaka farkları görmen mümkün ;)

8. mnqsche

mnqsche Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben evde çalışıyorum :( ama yine de yararı oluyo...peki kemiklerimi kalınlaştıracak ( mesela bilek ) bir yöntem yok mu ? clips falan vardı bilek kasları için onu denedim olmadı bilek çalıştım sadece kas bölgesi şişti ( ama yararı çok iyi oldu milletin bileğini çok iyi bükebiliyorum :) ] fakat bir türlü bilek kalınlaştıramadım..okuldaki hocalar genlere bağlı diyolar ama :( ...

9. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    sütün çok iyi faydası var onun için sütten vazgeçme
    dips zaten bile kalınlaştırıcı bir hareket değil o hakeret tricepsleri irileştirir ve alt göğüs çizgisini çıkartır.
    bilek hakeketi ise dediğin gibi kas bölgesini şişirir .
    benim sana tavsiyem gene bilek yap ve ter bilek le beraber çalış etkisi mutlaka olur

10. mnqsche

mnqsche Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim clips diye bahsettiğim şey bu avuç içine alıp sıkılan yay gibi bişe..farklı bi adımı var :S..ben clips diye biliyodum ama neyse

11. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Sıksık diyolar ona :) El ve önkol kaslarını çalıştırır.Bilek kalınlığı kemik kalınlığınla ilgilidir.İnce kemikliysen benim gibi;bileğin hep ince olur.Ama bu kötü birşey değildir.Bilek sadece yağlanırsan kalınlaşır bunu da istemezsin heralde.Ben oldukça yağsız 20 kiloya yakın kilo aldım,bileklerimin kalınlığı 64 kiloluk cılız halimle de 83 kiloluk halimde de hemen hemen aynı.Ufacık bi kalınlaşma olmuştur tabiki 1 cm falan o da aldığım yağdandır.Şu an definasyondayım 80 kiloya düştüm,bileğim yine body e başladığım gibi oldu,ama kas kütlem eskisine oranla çok fazla :) Yani diyeceğim o ki,bilek yağlanmadığın sürece kalınlaşmaz ama sıksık,wrist curl gibi hareketler önkol kaslarını büyütür.

12. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    mesajı yeni okudum. fatih'i başka bir forum sitesinden tanıyorum. Edremit/Balıkesir'de (Vem adında olması lazım) kendisine ait bir spor salonu var. 10 yıldır bu sporu yaptığını söylüyordu. bayram tatillerinde herkes tatil yaparken ben ağırlıkların altına giriyordum şeklinde açıklamaları vardı. gerçekten sağlam bir vücutçu. ancak abdominal bölgesinde simetri yok. 75-80 kg de yarışıyor. msj ı görünce bilgi amaçlı söylemek istedim.

13. sportman

sportman Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness antrenörü
    öncelikle yaşın itibariyle kemiklerin daha ince kalınlaşması için yaşının biraz ilerlemesi lazım.acele etmene okadarda gerek yok ama illede beslenmem nasıl olacak diosan günlük alman gereeken protein degeri döneme gre degişir tabiki.65 kg sun 65*2=130 gr prottein olmsı lazım minumum.iyi bir beslenme yapman lazım ayrıca evde tek tumbelle çalışmayla hiç bir yere varamazsın buda bir gerçek iyi bir ssalona gidip bbilglibbir antrenörden bilgi allman lazım.o şekilde olabilir istediklerin.kolay gelsin.

14. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Son mesajın üzerinden 1 seneden fazla geçmiş.
    Önerilerde bulunmak için geç ve anlamsız olduğunu düşünüyorum.
    Forum kurallarını okuyalım.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2008
    diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş