resimdeki gibi bir mekik sephası arıyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve asdas tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. asdas

asdas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Kalça kemiğimdeki bir sorun yüzünden google da mekik sehpası diye arattığımızda çıkan uzun dik mekik sehpalarını kullanamayacağımı düşünüyorum. Eskiden gittiğim bir salonda o uzun mekik sehpalarından vardı ve ne rahat ne de verimli çalışabilmiştim.

Bu resimdeki mekik sehpasında ise gayet rahat çalışabildim 8 ay. Bir süredir evde çalışıyorum. Ama mide çalışmasından geri kalıyorum hep.

Aramadığım araştırmadığım yer kalmadı. Son çare burada sormak geldi aklıma. Bu tarz bir mekik sehpası temin edebileceğim bir yer bilen varsa, yardımcı olursa çok sevinirim. Zaman geçiyor ve hergün daha kötü hissediyorum mide çalışamadığım için..

Ayrıca bilenlerin resimdeki gibi ve buradaki gibi mekik sehpalarının arasında ki fark nedir, neden benim aradığım tarzdaki sehpa hiç biryerde yok, eksileri çok mu bilgi verirse sevinirim.

Saygılar.

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    her salonda olan bir sehpa bu nasil bulunmaz hayret

3. eXo

eXo Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    salon sahiplerine nereden aldıklarını sorabilirsin

4. asdas

asdas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tanıdığım olan bir salonda vardı bu sehpadan. bu resmide ordan çekmiştim. ama orasıda kapattı. çok önceden sorduğumda bir demirciye yaptırılıp döşemecide kaplandı yanıtını almıştım. demirci bir tanıdığıma sorduğumda, resmi gösterdiğimde ölçü fln istedi ama temin edemedim tabi.

geçen ay bir sitede rastlayıp aramıştım irtibat no sunu. profesyonel ürün olduğunu söyleyip iki model olduğunu 600-800 ytl arası bir fiyata sahip olduğunu söylemişlerdi. teşekkür ettim doğal olarak :) 50, max 100ytl lik birşeydir bu.

bir salon sahibi veya yönlendirme yapabilecek biri bulabilirim diye buraya sordum zaten son çare. :(

5. jekvek

jekvek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ay nı şekli demirciye yaptırabilirsin üzerşne singer ile kaplat babalar giibi hatta kafanda sana en rahat olanı canlandır kabasını kağıda çiz demirci yapar ustalarımız iyidir

6. kaplan1222

kaplan1222 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  7. MesutDIKMETAS

MesutDIKMETAS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu konu altına yazıyorum ankarada yaşıyorum ve bende aynı sehpadan arıyorum bulabileceğim bir yer varmı bildiğiniz...?

8. lamborcini

lamborcini Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben ab rocket diye bi alete baktımda acaba o aletde üst göğüs ve omuz çalışabilirmiyim bana açılı bişey lazım çünkü ben aslında şöle bi alet istiyorum http://www.hepsiburada.com/adler-01...tegoryid=355453&productid=sporadler010#tablnk ama bi türlü bulamadım carfura gittim metroya gittim kadıköye gittim ama bunu balamadım acaba bilen varsa yada satmak isteyen bana yadımcı olsun acil

9. tatar

tatar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    jimspor

bu mekik sehpasının imalatını biz yapıyoruz eskişehirde internet sitesinden jimspor.net adresinden girebilirsiniz

Sayfayı Paylaş