Resimdeki adam gibi olmak için ortalama ne kadar süre gerekir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve durden tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Adamlarda her türlü imkan var, Para var dünyanın en iyi antrenörleri var, sonuçta en iyi doktorlara gidebiliyorlar, en iyi yemekleri yiyebiliyorlar.

Brad pitt imkanlarının yüzbinde biri biz çok arkadaşımızda olsa zaten hepimiz onun 3-4 misli olurduk.

Christian bale, 30kg verip incecik kalabiliyor ve altı ayda 30 kilo alabiliyor ve tekrar kaslı hale gelebiliyor.

Siz bunlara takılmayın derim ben, doğal yapıyorsanız bu sporu senede en fazla 5-6 kg kuru kas kütlesi elde ediliyor.

Oda çok mükemmel beslenme olması lazım.

anlaşıldığı gibi Para işi bu iş biraz. hele biraz daha ileri seviyeler çok daha fazla para harcıyolar.

Ancak elinizden gelenin en iyisini yaparsanız, bütçenize göre güzel bir vücut çıkar ortaya. Yada söylediğim gibi bir şekilde parayı bulup beslenmenize yatırım yapacaksınız.

Son düzenleme: 27 Ekim 2010
  2. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Coyote´isimli üyeden Alıntı
    Kırmızı etsiz vücut yapmak çok uzun zaman alır. Kaplan aslandan ziyade, kas geliştirme konusunda hiç bir kaynak etin yerini tutamaz.

Gunde 20 tane tam yumurta yersenız işte o zaman 500 gram et yemiş olursunuz.

Yurt dışındaki insanların başarısının birincil kaynağı et tüketmeleri.

Öncelikli tükettikleri Domuz, koyun, daha, kuzu, keçi, oğlak, hindi,tavuk sırasıyla aynen böyle.

Çok daha az tavuk çok daha fazla domuz ve kırmızı et tüketiyor adamlar.

En kral protein tozundan ve bildiğiniz en kral kas geliştiriciden daha daha kral birşey varsa oda hayvansal kaynaklı ET çeşitleridir.

arkadaşım boş boş konuşma günde 20 tane yumurta napar insanı sen biliyormusun kolestrol hastası olursun alerji yapar sen bilmiyormusun yabancıların çoğu obez çoğu kalp hastası kalp ameliyatına girmeyen kalmadı avrupada nerdeyse, kırmızı etinde fazlası zarar bilmiyonmu herşeyin fazlasında aşırıya kaçmıcaksın okdr kırmızı et yumurta yiyip cebine zarar ediceksin etin kilosu nekdr kaç kişinin maddi durumu el vericek o işe kafanda dolma bilgilerle burayı işgal etme istersen git onun yerine protein tozu al kazançlı çık

3. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Birincisi öncelikle ben boş konuşmuyorum boş konuştugum falanda yok. kafadanda sallamıyorum. Protein tozlarından medet ummakta aptallıktan başka birşey değildir. Bunların vücudumuza katıp katabileceği yüzde 20 uzerine çıkacağını sanmam.

ikincisi yabancıların çoğu neden obez. Adamların beslenme alışkanlıkları çok kötü. Hazır gıdalara talep var.

Zaten su an dunyada bir kaç tane kabile varki rafine gıda kullanmıyor alabildiğine yüksek kolesterol et ve süt tüketimi yapıyor adamlarda hiç bir sağlık sorunu yok.

3. Bodybuilding sporu yapıyorsanız kolesterole ihtiyacınız var. Ne kadar yükselirse o kadar iyi. Çünkü kas kazanmak için testosteron seviyelerının yükselmesi gerekiyor bunuda en iyi yapan yağ ve kolesteroldür. Tamamen şeker ve rafine gıdalarda tam tersine hastalıkların baş sorumlusudur.

ne kadar hayvansal gıda o kadar sağlık.

Tabi bahsettiğimiz şey sporcular ve bodybuilding yapan kişiler için geçerli.

dünyanın her yerınde tıp masalları insanların beyinlerini mahvetti. Abd de obezite neden arttı biliyormusun işte domuz yağı ve tereyağı etle beslenme alıskanlıkları yerını rafine yağlara margarinlere şekerlere bıraktı.

1980 sonrası abd de obezite oranı yüzde 33 oranından yüzde 66 ya fırlıyor.

bil bakalım suçlu kim? Tabiki hazır gıda üreticileri hidrojene edilmiş nebati yağlar ve insanlara yağ değil karbohidrat tüketin diyen zihniyet suçlu.

ayrıca gunde 20 tane olmasada yapılan bir deneyde gunde 8 tam yumurtanın hiç bir sağlık sorununa yol açmadığı görülüyordu.

Aksine koroner kalp hastalığına sebeb olan şeyin ataerskleroz kirençlenme(kalsium birikimi) şeker ve karbohidrat tüketimi ( metabolik sendrom) ve hücre makrofajları olduğu görülüyor.

kolesterolün oranı ise yüzde 3. Kan kolesterol seviyelerinin yükselmesinin sebebi sizin hücre damarlarına zarar veren besinleri tüketmenizdir. Eğer öyle olmasaydı şu anda hayatta olmazdık. Cunku kolesterol damarları tamir ediyor ve kanın geçişini sağliyor.

ikincisi Kolesterol hücre içinde azalmaya başladığı vakit butun hastalıklar kapınızı çalabilir.

Steroidlerin(hormonların) üretimi için mutlaka kolesterol tüketmeniz şarttır. Cunku hücre içinde bulunan kolesterol sayesinde yağda çözülen hormonların üretimi artar.

Ayrıca koenzim 10 safra asitleri ve daha bir çok fonksiyonu olan kolesterol statin ilaçlarla dusurulmeye kalktıgında intihar vakaları artıyor depresyon vakaları artıyor ve erkeklik hormonunun yapımı azalıyor( andropoz).

Birde dostum lütfen cevap verirken kırıcı olmamaya çalışalım. Birbirimizi kırmanın anlamı yok.

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    coyete yazılarını okuyorum ve birçoğunuda katılıyorum. bu kadar sakin ve anlayışlı olmandan dolayıda teşekkür ediyorum. avrupada amerikada body yapan insanlar gerçekten çok et tuketiyorlar doğru. protein tozu orda ki insanlar için sadece bi takviye bizim insanlarımız için çok daha fazlası.turkiye ve avrupada ki vucutcuların arasında ki fark sizce protein tozunu onların daha çok kullanmasından mı kaynaklanıyor yoksa daha iyi beslenmelerinden mi?

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozları gınluk ihtiyactır. bu ant. sonrasında alınmalıdır. bunun sebeplerini en az 20 defa anlattım o yuzden bir kez daha anlatmayacağım. aynı şekilde idmandan hemen sonra 40-50 gr. yani yarım bardak kadar meyva suyu için basit karb olarak o anda lazımdır. bir dahada tuketmeyin. şmidi sayın coyote tozlara aptallık demiş. saygı duyarım. kendisi kullanmıyordur. ama ani ihtiyacı karsılaer nitelikte ve sindirimi basittir. oyuzden idmanlardan sonra tercih ed kollesterol gerekli ama bence bir sınırı var. yoğun et tüketimi yaptığımız için kan tahlillerimde üre yuksek cıktı. am cok az . buda gosteriyorki ihtiyactan fazlasını alıyorum yada yeterince su içmiorum. her ne koşulda olursa olsun. sağlıklı yaşam felsefesinden ayrılmamalıyız ark.daslar. kurler steroidler bunlara n gerek var bilmem. sadece idman sonrası bir miktar supplement almaktaım ki onuda çalışmadığım gunlerde almıyorum. bu şekilde hem ekonomik oluyor hemde zararı minimuma indiriyorum. bu sporda one sabır sopnrada dsaglıklı yasam felsefemziden ayrılmayalım. saygilarımla ...

6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Ben tozların vücut gelişiminde büyük etkisi olduguna inanmayanlardanım. AYrıca vücudun whey protein ihtiyacı çok yüksek değil. Vücut daha çok sindirimi uzun suren protein kaynakları ile beslenmelidir. Kırmızı ET 12 saat boyunca vücudu besler.

idman sonrası alınacak en kaliteli whey protein kaynağı kefirdir. İçebildiğiniz kadar içebilirsiniz.

Sütte içilebilir ve gidip peynir yemeniz bile en kalite protein tozundan daha kaliteli sonuç almanızı sağlar.

Özellikle süt ve kefir idman sonrası için ideal besin kaynağıdır. bolca lor peyniri tüketimide yapılabilir.

Önemli olan devamlı sindirimi uzun süren proteinlerle beslenmek böylece nitrojen havuzu her zaman dolu olur ve kas yapımı surekli devam eder bu anabolik etki ise asla sona ermez.

O yuzden kırmızı et süt kefir gibi kaynakların içiminde bir sınırlama yoktur.gunun her saati her anı içilmeli ve yenmelidir yani yenmelidir derken sınırlama yoktur diyorum.

Bu yuzden yurt dısındaki vücut geliştirme yapanlar daima bizden ileri olacaklar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:41 ----------

Ayrıca paramız yoksa bir karton yumurta 4 ytl. Gunde 3x5 yada 4x4 seklinde tüketim yaparsak

yarım kilo et yemiş kadar oluruz. Böylece karnınız asla acıkmaz kan şekerinizde düşmez ve gidip sekerlere saldırmassınız. Kısaca yağ yakmanıza dahi yardımcı olur. üstelik 2 milyon liraya mükemmel bir gelişim.

Tek eksisi sodyum oranıdır. Çünkü sodyum vücutta suyu tutar.

Bunu size hangi protein tozu verebilir?

Yumurta sarısının insan vücuduna neler kattığını anlatmama gerek yok sanırım.

Son düzenleme: 27 Ekim 2010
  7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:

Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!

Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.

Örnekler :

*Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş