Resimdeki adam gibi olmak için ortalama ne kadar süre gerekir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve durden tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Tabiki iş koşullarınıda unutmayalım. Türkiyede amatör olarak spor yapan çalışan insanların en büyük sorunu zorunlu mesailer. 1 senede 52 hafta var. Bu 52 haftanın sadece pazar gunleri tatil yapan insanlar senede 52 gün tatil yapıyor. üstelik iş çıkışı saatleri neredeyse saat 8-9 ları buluyor.

Haftada iki gün tatil yapan insanlar bir nebze şanslılar. Çünkü 48 saatleri var ekstradan.

Ayrıca çalışma ortamları alabildiğine sağlıksız alabildiğine rezillik. Ne denetleyen var ne gelip soran. Bu çalışan insanların sağlığı ne yedikleri ne içtikleri kimin umrunda. Tam bir başı boşluk.

saat 9 gibi eve gelebildim ve saat 5 te yemek yiyebildim. Ona rağmen gidip idman yapıyorum. Bu gun geç oldu diyip kestirip atamadım. Verdiğim emeğin onda birini bir yabancı verseydı su an arnold olurdu. Çünkü imkanlarım ve bir çok arkadaşımızın imkanları çok kısıtlı.

Parasızlık konusu son derece doğru bir konu.

3. İnsanların cehaletide öyle.

kısaca arkadaşımız çok doğru söylemiş.

Bu şartların düzelmesi neredeyse imkansız, geleceğinden şüphe eden insanların bir an önce türkiyeden göçmek istemesinin temel nedenide bu konular zaten.

Son düzenleme: 22 Ekim 2010
  2. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    ya arkadaşlar kusura bakmayın ama burada bir kaç kişi amatör ve bir şey bilmedikleri halde atıp tutuyorlar neymiş efendimm göğüs kaslarındabıçakla ayrılır gibi bir iz varmışda hayatta böyle olamazmışık madem bu adam nasıl böle oldu kardeşim bu vücut abartılacak bir vücut değil birkere önce yazılan yorumları oku ona göre cevap yaz dddaha önceki yorumumda dedimki adamın vücut yağ oranı çok düşük!!!!! kaslar o yüzden çok belirgin!!!!!! sağlam çalışmayla 2 yılda ilaçsız steroid fln kullanmadan bu vücu alabiliriz nokta

3. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    2 yılda bu vücudu yaparsın diyen arkadaşlar siz hiç 2 yıl full disiplinle salona gittinizmi bakın beslenmeyi demiyorum bile salona gittinizmi diyorum bırakın ALLAH aşkına 2 yılda o vücut yapılsa ortalık coleman kaynar :D

xlygan bunu beğendi.
  4. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    ya evet claudeye bende katılıyorum kesinlikle haklı body building işi genetiktir ;)

5. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Şu 2 yılda bu vucudu yaparım diyen arkadaşlar böyle ben şu kadar zaman da istedime ulaşıcam,yaza böle olucam ohh mis felan diye hayaller kurmayın böyle düşüncelerle en fazla 3 ay daha yaparsınız bu sporu..

Bu spor da insanların belirli hedefleri olması güzel ama şu kadar zamanda bu kadar olucam derseniz bu iş olmaz ,yapmanı gereken disiplinli çalışmak yemek ,içmek o kadar ama ben 2 sene de bu vücudu yaparım diyen arkadaşlar 4 ay sonra sporu bırakmazsa 2 sene sonra görüşürüz hadi yedirin bana bu mesajımı o zaman..

Bu kadar küçümsemeyin bu işi lütfen sonunda hayal kırıklığına kapılan siz olursunuz..

İyi çalışmalar dilerim.

6. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    bu sporu tam disiplinle bırakmadan 5 yıldır prof. olarak yapıyorum

7. xerox3435

xerox3435 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bizde çalışıyoruz ama ne oluyor kendimden söyleyim, bu adamın göğüs kasları enlemesine doğru dururken bizde daha çok dışa doğru göğüs şişiyor ,,

Bunun nedenini anlayamadım gitti ,,

Kas büyütmek sorun değil ,, ama böyle şekilli büyümesi zor oluyor bazen , mesela ben ne kadar göğüs çalıştıysam o kadar göğüsler dışa doğru büyüdü

anlatmak istediğim bu :)

8. gergin09

gergin09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Eleman demiş ben ne çalıssam göğsüme yarıyo diye.Artık psikolojik olarak sanki hep göğsün çalıştığını düşünücem.Kolum oldu 41 göğüs sanki cücük gibi yada öle gelio bilmiyorum:)Bide bazen daha iyi bazen çok kötü görünüyo gözüme.Onuda anlamış diilim artık 6 aydan önce yorum yapmıcam kendime moralim bozuluo..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:04 ----------

valla pump forever adında bi eleman varmış forumda artık yok nerde olduğunda bilmiyorum ama eleman güzel vücut yapmış 1.5 yılda.Çok dikkat etmiş herşeyine ama yapmış vardır illa bunu gerçekleştiren insanlar,sanırım motivasyon ile ilgili...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:08 ----------

işallah dediğin gibi olur 2 ayda 1000 tl üstü yatırım yaptım dahada devam etcem,umarım haybeye gitmez.

9. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0

Hmm demek 9 yaşından beri prof.sun ve tam dsiplin!!..Çok iyi başarının devamını dilerim...Mr. Olimpya da bizi temsil etmeni de isterim..;)

10. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar Kırmızı et tavuk tam yumurta ve yam yağlı süt gibi kaynakları 130-140 gram protein elde edecek sekilde tüketirseniz zaten kolay olur.

Bizlerin öncelikli tercihi kırmızı et ve yumurta olmak zorunda. Kırmızı etsiz vücut geliştirme gerçekten çok yavaş ilerletiyor vücudu. Sonuçta gelişmiyormuşsunuz hissi oluşur.

Tavuk onun yerını tutmuyor malesef. Yumurtada kırmzı ete benziyor ama 100 gram kırmızı et besin değerine ulaşmak için 4 tam yumurta yemelisiniz.

:Yani bu gun 500 gram kırmızı et tükettiğiniz besin değerini alabilmeniz için 20 tam yumurta tüketimi yapılması lazımki 500 gram kırmızın etin verdiği 12 saatlik kaliteli protein ve nitrojen havuzu dolu tutulsun.

bir başka yöntem Tam yağı süt keza en az 4 litre tüketilirse eğer günde işte o zaman nitrojen havuzu devamlı dolu tutulur.

güç kuvvet ve gelişmek istiyorsanız Kırmızı et şart.

ayrıca Tavşan etinden tutun kaz etine tavuk tan hindiye domuz etinden ceylana inek eti koyun eti butun et çeşitlerini günde en az 500 gram tüketmeyi deneyebilirsiniz.

Karbohidratlarla ve kaliteli hayvansal protienlerlerle nitrojen ve glikojen ihtiyacınız karşılanır ve süper gelişim gerçekleşir.

Devamlılık önemli ama.

residente_calle bunu beğendi.
  11. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    arkadaşım sen süre sormuşsun ne kadar sürede olur diye kişiden kişiye değişir ama nasıl... o adamın kolları nerden baksan 41 42 senin kolun kaç ? omuzun kaç ? belin kaç yağ oranın nasıl vs vs vs... ben şöyle söyliyeyim.. bizim salonda bi kardeşimiz var 21 yaşında 187 boyu var.. iri kemikli açık omuzlu anatomisi düzgün 82 kiloydu ilk başladığında ama kas yok sadece iri kemikli biri.. adam calışmıyo zengin geziyo tozuyo ve inanmicaksınız 6 ayda bu hale geldi.. 6 ay içinde 9 kilo muscletech nitro-tech bitirmiş.. yani kısa sürede max sonuç istiyosan formül ne biliyormusun ?

cok vaktin olacak + paran olacak + paran olacak + paran olacak...

12. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    xerox kardeşim hala anlataamadım galiba body yapan herkesin göğüsü şişer fakat bu adamın kolu kalkık hava olduğu için göğüs şekli değişiyor tabiki .V e birşey daha bu adam bodybulding değilde fitness yapıyor gibi geldi bana

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:34 ----------

dalga geçmiyorum kardeşim babam balıkesirde şampiyon vg salonunun antrenörüdür benide o çalıştırır babam 40 yaşında ve 14 yaşında vg ye başlamış bende onun gibi olmak istiyorum ve buraya yaptığım yorumlar onun ağızındandır

13. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    ayrıca Tavşan etinden tutun kaz etine tavuk tan hindiye domuz etinden ceylana inek eti koyun eti butun et çeşitlerini günde en az 500 gram tüketmeyi deneyebilirsiniz.

.[/QUOTE]

arkadaşım naptın sen bizi yedirmediğin birşey bırakmadınki ayrıca domuzu ceylanı nerden bulucaksın :D

14. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bizi kaplan aslanla karıştıranlar var :D neyse ama resimdeki goruntu imkansız deil. ama bilinki doğalda deil. doğru supplement kullanımı , durust çalışma , ant. antlamama , dengeli beslenme , dinlenme , maddi imkan tabbiki ... yani kolay deil. ancak bu kaşullar bizi o noktalara goturebilir. sabırlı olmak zorundayız sanırım bu şartlarla bile 2-3 sene alacaktır. saygilarimla ...

Coyote bunu beğendi.
  15. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ben bi pump ı bilirim 2 sende deli vucut yapan o da ayda 400 lira harcama inanılmaz disiplin ve genetik destegiyle yapmıs benim ne o kadar butcem ne o kadar zamanım var zor dostum 5 senede ulassam yine razıyım o gogus kasları bende olusmaz

Son düzenleme: 24 Ekim 2010
  16. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Kırmızı etsiz vücut yapmak çok uzun zaman alır. Kaplan aslandan ziyade, kas geliştirme konusunda hiç bir kaynak etin yerini tutamaz.

Gunde 20 tane tam yumurta yersenız işte o zaman 500 gram et yemiş olursunuz.

Yurt dışındaki insanların başarısının birincil kaynağı et tüketmeleri.

Öncelikli tükettikleri Domuz, koyun, daha, kuzu, keçi, oğlak, hindi,tavuk sırasıyla aynen böyle.

Çok daha az tavuk çok daha fazla domuz ve kırmızı et tüketiyor adamlar.

En kral protein tozundan ve bildiğiniz en kral kas geliştiriciden daha daha kral birşey varsa oda hayvansal kaynaklı ET çeşitleridir.

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  17. Maxpow

Maxpow Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    brad pitt truvadaki vucudunu 4-5 ay gibi bi surede yaptigini aciklamisti bi roportajında tamam bunun gibi kaslı degildi ama şekil olarak baya iyidi

18. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    sayın coyote ben et yemesinler demiyorum kaz tavsan filan yazdığı için o yorumu yaptım :D truvadaki vucutta güzel bir kürün ürünüdür. bunlara takılmauın bence. siz kendi açınızdan yapabileceğinizin ve verebileceğinizin en iyisini vermeye çalışın. beslenme çok iyi değilse çalışmada o nispette ayarlanmalı aksi taktirde kardan cok zarar verir. yani yarım depo benzinle gidebileceğin yol bellidir. daha uzağa gitmaya çalışman yolda kalmana sebep olacaktır. o zaman benzin artana kadar güzergahın dışına çıkmayın derim .

19. gergin09

gergin09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Abi madem ulaşamıcaksın o göğüs hedefine ne diye zaman harcıyorsunki. Bunu söylüyorsan kusura bakma ama baştan falso vermişssin sen bence...Elini biraz taşın altına sokucan.bb bende bağımlılık oldu açıkçası kendin anlayamıyorsun ama gelen yorumlar anlatıyor herşeyi.Sen elinden geleni yap gerisini zaman bırak bence böyle olmaz falan diyip motivasyonunu düşürmeye gerek yok...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:12 ----------

ben dün universal beef amino aldım.Kullanımını tam anlamadım aslında??2 tablet yemek aralarında alın protein alımını arttırın diyor.Protein miktarı tablet başına 3 gr. yani günde 3 ana öğün olsa bide yatarken al 24 gr gibi bişi.bu biraz az gibime geldi bana bilgisi olan varsa bunun hakkında yorum yapabilirmi??

20. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    En iyi protein kırmızı ette değil yumurtadadır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş