Resim ekleme kurallari

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve freeletics tarafından 15 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Gordugum kadariyla bircok fotograf eklenmis baslik, fotograf ekleme kurallarina uymadigi icin kilitlenip siliniyor, burada bence biraz daha esnek olunabilir ya da kurallar yumusatilabilir.

Genclerin heyecanla actiklari resimli basliklar sirf sirttan bacaktan vs goruntu yok diye kilitleniyor, ne bileyim asil amac tartisma degil mi, ayrica bundan dolayi kilitlenmis konu beni sahsen hic rahatsiz etmiyor

Onemli nokta, kisisel polemikler, kufur ya da yanlis yere acilmis konular olmali

Nacizane fikirlerimi yazdim, umarim dikkate alinir

Iyi aksamlar

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bilmiyorum fotoğraf ekleme kurallarını okudunuz mu ama kural maddelerinin çoğu resimler size ait olsun, yeni başlayan yani hiç vg yapmamışlar soru sormasın, resimler çok büyük olmasın ki insanlar rahat açabilsin, resimlerde yabancılar izinleri alınmadan yer almasın gibi teknik konular..bunlar zaten olması gereken şeyler..
    bunlar dışında 4 adet farklı poz içermeli demişiz ki bu zaten zaman içinde gerekliliği anlaşılan bir konu..üye önden 3 tane poz koyup vücudum nasıl diye yorum istediğinde diğer üyeler doğal olarak "sırtı, bacakları, arka kolu trapezi görmeden nasıl tüm vücuduna yorum yapalım, sadece göğüs yorumu için bile cepheden foto çoğu zaman yetmiyor" diyorlardı..

Özetle bu kurallar zaman içinde üyelerimizin talepleri doğrultusunda geliştirildi ve hiçbiri kopyala yapıştır olmayıp tamamen bu forumdaki ihtiyaçlardan ortaya çıkmıştır..Son olarak işletilirken de çok katı işletilmemektedir..

HG! bunu beğendi.
  3. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Cevabiniz icin tesekkurler, konunun gecmisini bilmiyordum, anlasilan oy birligi ile cogunlugun istegi dogrultusunda alinmis kararlar.

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Problem yok tabiki..forum için kafa yoran herkese, yapıcı her eleştiriye herzaman açığız..;)

Sayfayı Paylaş