renault dandikliği...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FREELEO tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    ben oldum olası bütün fransıs arabalarına uyuzum bence beş para etmez arabaları renoymuş pejoymuş citroen miş hepsi hikaye uzak durmakta fayda var

2. FREELEO

FREELEO Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ozgur
    Yer:
    BALIKESİR/BURHANİYE
    arkadaşlar benim için büyük reno için için küçükde olsa babam ford fiesta aldı clio alıyordu vaz geçirdim oh bea

3. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    ford reno ya bence 5 çeker

4. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Gidip de bir bmw ile aynı anahtar yapsalar neyse de aynı arabanın kilidini açan anahtarı nabayım ben, nasılsa var aynısından :D

5. negola

negola Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle ve kesinlikle fransız arabalarından uzak durmak lazım. Renault, citroen ve peugeot çok kalitesiz ve dayanıksız arabalar. aynı zamanda servisleri de rezalet. Birçok arkadaşım sıfır aldığı peugeot'u yolda kaldı ve epeyce bir yol yardımı aldılar. Peugeot'un citroen in 4-5 senelik arabaları bile dökülüyor. zaten 2-3 senede ön takım gidiyor. Her yerinden ses gelmeye başlıyor. Yedek parçaları hem pahalı hem bulunamayabiliyor. Bu yüzden bence dünya üzerinde en sağlam araba grupları Toyota, honda, ford, mercedes, bmw, audi...

Sayfayı Paylaş