1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Rejimdeki DEğşikliğim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve okko tarafından 27 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu reism 11 ocak 2007 deki halim 184 boy 116 kiloyum bu resimde

Bu resimde 25 Mart 2007 101 kiloyum

yaptıklarıma gelirsek abur cuburu kolayı şekeri yağı tuzu kestim akşam 8 den sonraları filan bişey yememeye özen gösteriyorum mekik şınav ve ağırlık çalışıyorum basketbol oynuyorum

Arkadaşlar biliyorum bide çıplak resim koymak daha iyi ama şimdilik çekemedim ama en kısa zmanada çekip koyucam buraya sizcede değişiklik varmı
    -----
    EDIT
    Bu resimde 21 hazirandaki halim kilo 92 haizranın başında salona başlamıştım ama ne yazıkki ayak bileğimin bağları koptu şimdilik böle işte ne öğrendiysem burda öğrenip uygulamaya çalıştımazda olsa başardım sanırım.

2. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    seninde dediğin gibi üzerindeki kıyafetlerle çekinmeseydin değişikliğidaha net görebilirdik. 1.resimde ayaktasın. 2. resimide ayakta çekinsen daha ii olurdu. ama yinede bence olumlu yönde değişimvar. 1. resimde boyun ve yüz kısmın hayli şişman durmasına karşın 2. resimde daha şık çıkmışsın. birde koolarını gördüm. en açık yerin orası :lol: kol çalış biraz. umarı istediğin yere gelirsin. başarılar.

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu fotolardan sadece yüzünün ne kadar değiştiği anlaşılıyor ama iyi bir değişim olmuş. Başarılarının devamını dilerim...

4. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım degısıklık olmamasına ımkan yok 15 kg vermıssın bende verdım tam 15 kg ama amaclar farklı bıraz :D ya gıydıgın kıyafetler bıle bizi kolaylıkla yanıltabilir bu yüzden üstsüz resimlerini beklıyoruz genede yuzunden belli oluyor

5. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    evet beyler çıplak resim koyamadım biraz kıllıyımda :) ama ilk halimin çıplak resimleri yok yorumlarınız için teşekkür ederim. En kısa Zamanda koyucam diğer resimleri

6. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    cherokee salona gitmiyorum çünkü vaktim yok ama evde dambıllarla çlaışmayada başladım umarım en kısa sürede toplarım kollarımıda şınav çekerek göğüslerimdeki sıkılaşmayı hissedebiliyorum insan kendinde gleişme görünce daha da gaza geliyo rejim yapmama karar verdiren bu siteye tüm forum halkına sonsuz minnetlerimi sunuyorum

7. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel hatıra fotoğrafları. İleride baktığın zaman bu günleri hatırlayabilirsin. Birde vücudunu görseydik daha iyi olurdu. Kolay gelsin.

8. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    donetello bunları buraya hatıra fotoğraflarım diye koymadım çok reism çekilmem çekildiklerimde bunlar vucudumun eski halinin resimleri yok yenisi içinde sorunumu üsttteki msjlarda yazdım gırgır geçiceğine okusaydın anlardın sorunu

9. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    bu arada bugun itibari ile 97 kiloya düştüm çıplak resimler çok yakında :)

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bariz bi değişiklik var. bu gün itibarıyla 19 hatta 20 kg vermişsin. tebrik ederim. ilk resimde yanaklar falan baya dolgun ikinci resimde o dolgunluktan eser yok. 9o kilo falan olursan baya iyi durursun. ondan sonra kas oranını arttırarak 100 oldun mu süper olursun. hadi kolay gelsin.....

11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bu arada erkek adamda yanak kötü dürüyo. şekli bozuyo ve erkeksi hatları yok ediyor. yanağı olan arkadaşlara duyrulur. hemen yanaklardan kurtulun derm.....

12. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    saol hernan77 dostum düzgün cvp verip şevklendiren arkadaşlar oldukça bu siteye bırakmak gelmiyo adamın içinden ah bide anlamadan okumadan cvp yazanlar olmasa

13. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkat edersen başlığın adı "KENDİ VÜCUT RESİMLERİN" dikkat et ! resmen hatıra fotoğrafı koyuyorsun zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Amaç ne ? hatıra fotoğraflarını istersen arkadaşlarınla paylaş. burası vücut resimleri için daha uygun. kolay gelsin.

14. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    yarası olan gocundu tabiki bne isim kullanmadım seningibi artı bu sitenin modları varken sana düşmez uyarmak bende bişeyler paylaşmak istedim paylaştım sana düşmez laf sokmak konuşma şeklini değiştir bence zaten yazılan msj lar üzerinde değişiklik yapılabilse resimleri değiştitrim yenileriyle ama yapılamıyo nedense .

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu forumun önemli işlevlerinden birisi kişiye kendisiyle benzer istek ve hobilere sahip insanlarla buluşup karşılıklı motivasyon sağlayabilecekleri bir platform oluşturmak.
    Arkadaşımız henüz yağ yakma aşamasında, henüz kas oluşumuna odaklanmamış, vücutta ekstra kas kütlesi yokken ve henüz bir miktar fazla yağ varken resim koymak istememesi çok normal.
    O durumda da, burası vücut geliştirme forumu, kaslı değilsin, hatta yağlı bir adamsın, neden resim koyuyorsun diyen bazı düşüncesiz insanlar çıkabilecekti.
    Bu nedenle arkadaşımız, sadece genel gelişimi göstererek bu değişimin yarattığı heyecanı bizimle paylaşmak istemiş.
    Gerçekten güzel bir azim örneği, eminim şimdi artık iyice yağlardan arınmıştır, bir süre, kaslarıda belirgin şekilde geliştiği zaman, ya da ne zaman isterse, bunları gösterecek şekilde resimlerini koyabilir.
    Ancak unutmayalım, bu resim bölümünün tek amacı, eleştiri almak, eksikleri görmek değil, aynı zamanda, resim koyan arkadaşlarımızın moral ve motivasyon bulduğu bir alan, yapıcı olmak önemli.
    İlla güzel şeyler söylemek zorunlu değil, ama güzel bir yolda ilerleyen bir insanın emeğini görmezden gelip hatıra fotoğrafı demeyi ben doğru bulmuyorum, tabii bu benim şahsi görüşüm, belirtmek istedim.

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    uslublara lutfen dikkat edin.

17. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    okko bu forumun en son bakmadım ama bi dakka bakayım, evet baktım 8599 üyesi var. bunların hepsinin her başlık altındaki konuya doğru düzgün yazı yazmasını ya da olumlu eleştiriler yapmasını beklemek pek mantıklı olmayacaktır.

bizler senin hedeflerini en azından yazdıklarından anladık ve biliyoruz ve senden şuan 4-4 lük vucut dolayısıyla çıplak foto beklememiz doğru değil. sen hedeflediğin noktaya doğru şevkini kırmadan ve olumsuz eleştirileri de pek kafaya takmadan devam et. önce yağlarından kurtul sonra istersen foto koy........

18. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bence cok guzel zayıflamıssın kanka :D ..Bence bı kac kılon daha kaldı wermek ıcın sonra bodye baslamanı salona yazılmanı beklıorum..

19. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle sayın adminim enden özür diliyorum ama sinirli bir anımda yazdım o msjı

Karasan nickli dostum seninde düşüncelerin için teşekkür ederim beni anladığın için

Hernan77 desteğin için teşekkür ederim

Ve Miracle bodyforum ailesinin benim rejime başlamamı ve kilo vermem konusunda beni hareketlendirme konusunda emeği en çok olan insan haklısın artık salonada kayıt olmam gerekli ama az kaldı haziran 1 okul biter bitmez ben salondayım ve önümüzdeki kış burda sizlerin destekleriyle güzel resimlerimide sizlerle paylaşıcam.

Benim asıl amacım aynı hedef uğruna ter döken insanlardan biraz olsun destek göriyim motivasyonum düşmesin çünkü herkesin bildiği gibi kilo vermek kolay iş deil en büyük olay kafada bitiyo ve ben bunu 4 aydır yendiğimi düşünüyorum miraclenin beni msn de her gördüğünde ha gayret dostum demesi bile bende büyük bir gaz oluşturuyo sizlerinde güzel cümleleriyle kendime daha çok güveniyorum beni destekleyen desteklemeyen herkese teşekkür ederim.

Donatello dostum senide kırdıysam özür dilerim.

20. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaşlar buda ayağımın sakatlanmasından önce çektiğim yaklaşık 21 haziran civarları

Sayfayı Paylaş