Regmore--Hydroxycut Hardcore--GUNLUGUM

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve regmore tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaslar bugun itibari ile hydroxycut hardcore proseries imi almis bulunmaktayim...(bu Suya karisitirilip enerji drink gibi icilenlerden ve karistirdigimda mavi bi renk aliyor) galiba blue Raspberryden dolayi...

Hemen hemen hergun buraya etkilerini kilo kaybini hissetiklerimi ve yag oranimi yazicam...

Bugun spordan 30 dk once ilk paketimi acip 500 ml suya karistirip ictim isin guzel yani bugun Hitt cardio gunumdu aradaki farki hemen anlayabildim hatta suan bile bi aktiflik var ustumde toplamda bugun ilk olarak 13.derece hizda 400 metre deparlayip 6.derece hizda dinlenme moduna gectim bunu ilk sefer olarak 3 tekrar yaptim ( diyaframda bi agri oluyor onun icin 3 tekrar yapiyorum) bu yaklasik olarak 14 dk surdu ondan cikip hemen bisiklete gectim gine ayni sekilde 1 tur (400 metre) hizli bisiklet 1 tur dinlenme yaptim tam olarak 10 dk surdu ondan cikip 10 dk elipticals yaptim kalp ritmimi 150 nin altina dusurmemeye calistim sonra diyafram agrim gectigi icin bi 2 set daha 13.derece hizli 6.derece yawas 400 metre depar yaptim ve bitirdim yaklasik olarak toplamda 44dk surdu hitt cardiom

Hissettiklerim inanilmaz terledim ve kosmayida cok rahat yaptim daha once cok yoruluodm diyafram agrim olmasa cok daha fazla kosardim hatta suan cikip ayni kardiyoyu 1 kere daha yaparim gercekten cok guzel bi enerji patlamasi yapio evde bile yerimde pek duramiorm 1 paket icmeme ragmen

boy: 180

kilo:76.5

Yag orani : biraz artmis bu aralar sinavlardan dolayi giddemdim %18

---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

yaklasik olarak iceli 4 saat oluyor cok olmasada hafif bi ustumde aktiflik var belki psikolik olabilir birazda...bir etkisi de ishallik yaptigini fark ettim :) biraz bas agrim var tabi yorgunlugunda etkisi olabilir ve y.disinda okudugum icin saat 12.16 ya geliyor gece ondanda kaynaklanio olabilir

2. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa
    Takipçinim bu ürünü bende kullanmayı düşünüyorum, umarım uzun vadede faydasını görürsün.

regmore bunu beğendi.
  3. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    biraz arastirma yaptiktan sonra bu urunu almaya karar verdim tabi en iyi sonuc kendindeki farkliligi gorunce ilk gun fotomu cektim 1 kutu bittiginde birdaha foto cekicem toplamda 3 kutu kullanicam :) uzun soluklu bir baslik olcak

4. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Saat tam ogleden sonra 2.00 yurt disinda oldugum icin saat biraz farkli gelebilir turkiye ile aramda tam 5 saat fark var dun gece biraz gec uyudum saat 5 gibi sinavlarim oldugu icin biraz ders calistim simdi uyanir uyanmaz 1 tam shaker i su ile doldurup 1 paket hydroxycut i mi doktum

tadi gercekten cok guzel...kahvaltiya kendime light ton baligini tavaya dokup yag tuz atmadan 3 yumurta beyazi ve 1 tam yumurta kiricam ve yanindada 1 shaker whey proteinimi icicem

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 08:05 ----------

fark ettigim bir seyde gercekten guzel tuvalete cikartiyor...y.disinda yasadigim icin biraz sikinti yasiodm :)

5. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Saat tam 7..5saat araliktan sonra 2.paketimi koyup iciorm bugun shoulder ve karin calisicam merak ettigim acaba karinda hep zorlaniodm bi yardimi olcakmi yaparken antremandan sonra farkliliklari hissettiklerimi yazicam...bisey i fark ettim yemek yenmedigi zmn aciktiginizda yani biraz mide bulantisi yapio ama biseyler yiyince direk kesiyor..

6. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilk izlenimler kilo: ayni bir degisiklik yok zaten ilk gunden bisey beklemek sacmalik olurdu....

ama gercekten cok kotu bir antreman gecirdim aslinda kotu derken sole baslarda oakdar enerjiktimki gercekten cok iyi gidiyordu bugun omuz ve karin calisicaktim ama basima gelenlerden sonra karini calismadim omuz calistim sadece omuz un son hareketinin son setini yapiyordum aynen su sekilde

Hareket : Dumbell Shrugs

Tekrar : 4-6-10-12-15-20-25 X 2 set seklinde

4 tekrarda 30kg aldim yaptim--6 tekrarda 26kg--10 tekrarda--22 kg--12 tekrarda 18 kg--15 tekrarda 12 kg--20 tekrarda 8kg--25 tekrarda--6kg

olarak yaptim aralarda dinlenme yok ilk setimi bitirdim ve 1 dk dinlendim 2 setimi yapiodm 20 tekrar 8kg e kadar geldim ve bi anda kasiklarimda uyusma parmak uclarimda uyusma oldu basim dondu bayilip dusucekmis gibi oldum hemen oturdum 1 dk soluklanip wc ye gidip yuzume su vurdum ama bu sirada sonra biraz daaha oturup nefeslendim gercekten bayiliyordum anlamadim neden bole oldu sonra ciktim taksi bekledim bi 5 dk kusmak uzereydim sonra bi anda kesildi mide bulantisi suan hic bir sey yok gayet normalim sadece biraz hala enerjiklik var (BU arada Hydroxycut hardcore un yaninda gold standartd whey protein kullaniorm )

sormak istedigim

1.soru : Bu olayin basima gelmesinin sebebi acaba agir girmemden dolayimi oldu?

2.soru : hydroxycut hardcore proseries a baslayali 2 gun oldu vucudum belki daha aliskin deil ve 3aylik bodyciyim acaba erkenmi basladim bu durum gecicimi ?

3.soru : omuz hareketlerimi yazicam acaba programim biraz bana gore agirmi ?

LUTFEN BILGISI OLAN ARKADASLAR YORUM ATSIN BIR BIRIMIZI BILGILENDIRELIM NEDE OLSA TAKIP EDEN BUKADAR KISI VAR...

------OMUZ PROGRAMIM----

1.hareket: Smith machine shoulder press 3x10 (ilk 2 set 7.5 kg sonset 10 kg girdim)

2.hareket : Bradford Press Maximum tekrarX3 (barbell la 20 kg aldim)

3.hareket: Front Dumbell Raise (Bu hareket Superset maximum tekrar 7kg ile)

hemen arkasindan dinlenmeden Dumbell side raise 20tekrarX3 set (5kg ile)

4.hareket : Machine Rear deltoid (SUPER Set maximum tekrar)

hemen sonrasinda dinlenmeden Shoulder upright row with barbell 20 tekrarX3set

5.haretket : olayin basima geldigi hareket
    Dumbell Shrug 4-6-10-12-15-20-25 X2set (agirliklar sirasi ile 30-26-22-18-12-8-6)

7. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hic yardimci olcak bilgi sahibi daha once basina gelmis biri yokmu :S:S:S

8. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bugun itibari ile hydroxycut alimiimi durdum bana biraz kullanmam icin erken gibi geldi 1 gun gecmesine ragmen hala mide bulantim ve ara ara gelen kalp ritmi hizlanmalarim devam ediyor sagliksiz bir spor hayati surmektense gobegimdeki biraz cik yagla yasamayi tercih ederim yarinki sporumdan sonra fotomu cekip koyucam hem 3aylik degisimimi sizlerin gozunden gormek istiorm hemde hydroxycut i kullanmasi gerekn bir vucudmu siz karar verin...

ne kadar 100 kisi bakip 1 kisi cvp vermemisine ragmen..

Sayfayı Paylaş