Redpepper hapı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve jimraynor tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar malumunuz kırmızı biberin yağ yakmaya artış sağladığını hepimiz biliyoruz. Son zamanlarda reklamını gördüğüm bir ürün var hürriyette de haberini okumuştum. İçerisinde kırmızı biber bulunan redpepper hapı.Sitesinde birşeyler yazıyor fakat kullanmayı düşündüğüm için değil bu konuyu tartışarak üyelere ve ziyaretçilere bilgilerimizi aktaralım diye konu açma gereği duydum.

Ben şahsen tüm yemeklere acı biber katıyorum.

2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ben bu hapı ilk defa görüyorum yani bununla alakalı bir bilgim yok fakat özelliklerinde iştahı kapatması gibi bir etkisi olduğu yazılı. Bu noktada ne amaçla kullanıldığı daha önem kazanıyor. Bildiğim kadarıyla sen yağ yakarken fazladan kilo da vermeye çalışıyosun belki senin için iyi olabilir ama fazla kilo vermeye çalışmayıp vücudumdaki yağlar erisin diye kullananlarda sıkıntı yaratabilir. Son olarak ben bu tarz ürünlere pek ilgi gösterilmesi taraftarı değilim, l-carnitin/cla veya hydrocut tarzı sporcu besinleri bu işi daha iyi yapar diye düşünüyorum.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    baharatlar yağ yakımını arttırır bu iştah kapatma ile değildir gerçekten yardımcı olur ama bahsettiğiniz ürün hakkında fikrim yok.

4. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    acılı yediğim zaman bağırsaklarım bozuluyor. bi de hapını alırsak tam hapı yutarız:)

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya

Bende full acılı yiyorum fakat yağ olarak sadece omega 3 ve zeytinyağı alıyorum. Bende hiçbir kötü etki yapmıyor.

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Kırmızı biber de normal turunçgillerde bulunandan daha fazla oranda C vitamini bulunuyor. Ayrıca acı tadı sağlayan maddenin ismini unuttum ama o da metabolizmayı hızlandırıyor bildiğim kadarıyla(bir belgeselde izlemiştim). Ayrıca yemeklerde kırmızı biberi taze mi kullanıyorsun? kuru mu? şayet C vitamini oksijenle temas edince bozuluyor. Benim şahsi fikrim tatlı kırmızı biberlerden al, kahvaltıda domates yerine onları kullanabilirsin fazla fark etmiyor. Ayrıca salata da kullabilirsin.

7. ercinayhan

ercinayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben kullanıyorum bence basarılı bir supplement. ama dikkat etmenizde fayda var bu hapın sahtesi piyasada bol miktarda mevcut.

Sayfayı Paylaş