redisnutritie hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AxiboY tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    s.a arkadaslar bu ürün hakkında bilginiz varmı bi cok kişiden olumlu yanıt aldım ama sizededanısmak istedim bu fiyata bu ürünler acıkcası süphe duydum yardımcı olacak varsa simdiden tşk ederim hayırlı günler

2. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben karbonhidrat içerikli protein tozunu ki aslında kilo aldırıcı da diyebiliriz, protein barını ve keratinini kullandım. Amerikan ürünü hiç kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ama memnun kaldım, bittikçe aynı markanın ürünlerini kullanmaya devam edeceğim.

3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    sitesinden birkaç ürünü inceledim de içerik olarak pek oranları yüksek değil yani 4 tablet amino 3.6 gr protein içeriyor ve sadece amino var extra bi getirisi yok. yani ucuz ama diğer aminolara oranla hep yazdığım gibi üniversel 3001 çok daha fazla tablet kullanman lazım birde emilim özelliği nasıl acaba kaslara direk penetre oluyor mu bunlar önemli. bence bildiğin markalardan şaşma weider ultimate universel bunlar artık tartışılmaz isimler yaniii....

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ilginize tşkkür ederim ben hardline üniversal falan kullandım önceden cok etkisini gördm şimdi gittigidiyorda gezerken karsıma cıktı fiyatlar falanda bedava insan ister istemez süphe ediyo ürünlerin kullanımı ve yan etkileri yoksa alınabilir cünkü ben 1defalık almayacagım eylülde tekrardan baslayacagım ve bidahaki temmuza kadar bırakmayacagım sporu bu zaman içindede en az 4kutu amino creatin 5-6 kutu kilo aldırıcıda 3kg lık falan alacagım memnun kalan varsa ürünlerde bi problem cıkmaz demektir besin degerleri biraz düşük ama fazla kullanımla orantılayabilirz sanırım :)

5. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    bonatschi bunu beğendi.
  6. bonatschi