Redis ürünleri kullananlar?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve naughtyman87 tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Ben etkisini gördümdumbelllls ( protein tozunun max verimini aldım. etkisini gördüm derken diğer markalarıda kulandım sonuçların en iyisini 2 üründe aldım bunlardan biri redis whey diğeri daha da pahalı bir üründü.)

2. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler. 4 kg lik protein tozu ve creatin siparişi vericem. önümüzdeki ay da amino asit almayı düşünüyorumç yalnız aminoasit değerleri bir hayli düşük.

Hardline Amino 9000 650 Tb piyasa fiyatı ve içindeki değerler açısından oldukca tatmin edici geldi bana. onu almayı düşünüyorum. iyi forumlar :)

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul

şimdiden hayırlı olsun weightlifter başarılar.dumbelllls

4. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    4 kilo bitirdim şimdi bir 2 kilo daha alıcam gayet memnunum bu kez kreatine dealmayı düşünüyorum ben karışım sorunu dışında ki onuda mixer hallediyor gayet başarılı bir ürün olarak görüyorum

5. MrToxic

MrToxic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Markaya Takılmayın
    ucuz diye birşey aramayın sonuç olarak
    bi markanın değerleri yüksektir redisin düşüktür ama 1 kaç tablet veya ölçek fazla içersiniz olur biter
    saten olay supplementte değil antremanınızda bitiyor
    bunlar mucizevi şeyler değil.
    isterseniz en kral markayı alın ama antremanınız ve beslenmeniz kötüdür sonuç olumsuz olur :)

supplementlerden etki görmek için antreman ve beslenmenizin iyi olması lazım yani ben böyle düşünüyorum.
    F/P Olarak olumlu bence :)

oliestranjeu bunu beğendi.
  6. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ben amino 2000 yada 3000i öneririm
    çünkü 9000in bir porsiyonu altı tablette bulunan amino değerleridir buna dikkat ettiniz mi 3000 ise 2 tablette o değerlri veriyor
    ben 2000den daha çok memnun kaldım 3000 ise kullanmadım saygılarla

7. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Benim merak ettiğim konu şu whey protein tozunun hazmı kolaymıdır.Daha önce optimum ve hardline kullandım.
    Optimumda hazımsızlık diye birşey söz konusu değildi ve gayet iyiydi. Ama hardline kullandığım zamanlar hep bi karın ağrısı hep bi bi şişme ve gaz sorunu yaşıyodum.acaba redis whey proteinde de bu tür olumsuzluklar varmıdır ?

8. curshath

curshath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    redis protein bar sipariş ettim , fiyatı gayet makul geldi , denemeye karar verdim ama çok büyük beklentilerim yok yani zaten bir günlük protein ihtiyacının (kişiye bağlı) ortalama 100-150 gr arası olduğu düşünülürse 17 gr protein içeren protein barı antrenman sonrası idare edecek bir ürün olarak düşünüyorum,2 büyük tavuk göğsünün yerini tutmaz :) Asıl tadı çok önemli , ayrıntıları siparişim geldiğinde tekrardan yazarım..

9. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    arginin yokmuş bende şimdi baktım kutusuna yuh !!!!!!!!!!!!!!!!!kafa_

10. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    redis glutamina almayı dusunuyorum ne dersiniz?

11. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    ben redis amino kullanıyorum etkili ve ucuz

12. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    peki redis glutamin hakkında ne düşünüyosun

13. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    glutamini kullanmadım bilmiyorum ama yararlı olur sonuçta

14. nazir

nazir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben redius ürünün protein tozunu kullandım ve ilk kullandığım protein tozu optimumdu tabi ki ilkler gibi bende onu tercih ettim ama hiçbir etkisini görmedim sonradan nette araştırdım ve türkiyede hazırlanıyomuş artık optimum türklerin yaptıkları işte hep bir ucuzluk olmuş bilemiyorum artık. Herneyse sonra hesaplı olduğu için ve öğrenci olduğum için bu ürünü almak zorunda kaldım ve gerçekten etkisini gördüm sadece 2 kglık kullandım şaşırdım ama şunu söylemeliyim mesela nette tozlarla ilgili araştırma yaparken genelde hep yorumlar içilmesi kolay tadı çok güzel vs vs yazıyodu bende kendi kendime etkisini göstersinde tadı ne kadar kötü olabilr ki diyodum ama gerçkten tat çok önemliymiş optimumn içimi çok kolaydı çok raht içiyodum sütle beraber ama bu ürünü sütle içmek bir mucize daha alırmıyım bilmiyrum etkisinide gördüm ama ne kadar etkili olursa olsun almam herhlde. Suyla daha rahat içmeye başladım ve bitti amino acit profili değerinde 2 ürün çok ilgili çekti biri amerikan pure markası diğeride tabiki multipower markası bakalım hangisi olucak. .

15. mfd

mfd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    bir ara redis vardı ne oldu ona? artık Türkiye'ye gelmiyor mu arkadaşlar bir bilgisi olan yok mu?

Sayfayı Paylaş