red paper yağ yakıcı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve eoraptor tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eoraptor

eoraptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siteden yağ yakıcı almak istiyorum fakat hiç bir bilgim yok bu konuda acaba doğru bir seçim mi yardımcı olurmusunuz ?

NOT: 2 ay kullacam ve ayrıca sıkı bir fitness programı uygulıcam bu dönemde.
    şuan (82 kiloyum) (boyum 178cm) ve ( bel çevrem 98 cm)

Sizce yararı ne kadar olur? Yani ölçülerimi nasıl değştirir.

2. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben şahsen inanmıyorum acı cehre,elma krom,vs. ayda 15 kilo verin,gunde 1 kilo verin reklamlarında böyle şeyler görüyorum.inanmıyorum,acı cehre Falan elma krom sadece pazarlama stratejisi yapıyor,ünlülerle tanıtım vs.Yinede sen bilirsin.

3. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    O kadar yağ yakıcı varken böyle şeylerden fayda bekleme derim. Cla, hydrocut, l-carnitine , animal cut vs vs ....

4. eoraptor

eoraptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tmm sizin önereceğiniz bir ürün varsa onu alayım. çünkü ben yağ yakarken aynı zamanda kas kütleside oluşturmak istiyorum. zaten beslenmemde protein ağırlıklı

5. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Forumda arat istersen ;

Hydroxycut Hardcore X

Hot Rox

Animal Cuts

L carnitin

Bunları kullanıp gün gün deneyimlerini yazan arkadaşlar var,günlükleri var.

6. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bu ürünler çin de üretilen ve sağlığa son zararlı ürünlerdir..hatırlarsanız bir aralar lida isimli ürün hakkında çıkan haberleri biliyorsunuzudur..bu ilaçların zayıflamaya etkisi varmı bence var ama son derece sağlıksız bir zayıflama(su ve kas kaybı )..sinir sistemi ve karaciğere olumsuz etkilerinin çok olduğu söyleniyor..destek ürün kullanmak istiyorsan arkadaşlarında bahsettiği ürünleri kullanabilirsin..başarıları ortada olan fatburner lar..kolay gelsin..

7. eoraptor

eoraptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Düşündüm karar verdim ve yağ yakıcı almıcam onun yerine diyeti biraz daha sıkı tutup cardioyu artıracam. Eğer alsaydım da incelediğim kadarıyla lipo 6x diye bir ürün var onu alrdım.

Sayfayı Paylaş