Red Line Power Rush

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mars35 tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Konuyu supp. kısmına açmayı denedim fakat yetkim olmadıgı için buraya açmak zorunda kaldım.

Spor salonunda güç kaybı şikayetimi söylediğimde bir iki kişi bana bunu tavsiye etti bende deneme amaçlı bir şişe aldım.Bir şişe 2 servis ayrıca fiyatıda bana makul geldi 7.5 TL,toplu alımlarda daha da uyguna düşeceğine inanıyorum.Yurtdışı yorumları olarak olumlu şeyler okudum,bugün spordan önce denemeyi düşünüyorum içerikleri şu şekilde;

Linki de ; http://www.redlinerush.com/product_detail.aspx?pid=90

Spordan sonra yorumları mı yazacağım,herkese kolay gelsin.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Etkilerini yazarsan sevinirim merak ettim ürünü linkte hata alıyorum heralde download yapıyorum şuan ondan kaynaklanabilir belki.

3. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Spordan şimdi geldim,öncelikle daha bu spora başlayalı 1 ay oldu o yüzden çok temel bir programım var,hareketler 15x3 kombinasyonunda oluşuyor fakat bana çok ağır geldiği için ben 12-10-8 şeklinde yapıyorum.Bugün ilk defa 15x3 şeklinde bütün setleri tamamladım ve herhangi bir yorgunluğum şu an için yok.

İdmandan yaklaşık yarım saat önce aldım yarım şişe kadar,öyle bir patlama etkisi olmadı ama hareketleri rahat yaptım,hafif bir baş ağrısı yaptı ilk başlarda sonra oda geçti,başka herhangi bir performans arttırıcı kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum ama ben çok memnun kaldım açıkçası,placebo etkisi mi oldu dicem ama setlerde bariz fark oldu ve set aralarında genelde 20sn dinlendim.

BSN no-explode'un şişesi 9 liraydı ve tek servisti bu 2 servis ve fiyatıda daha uygundu,denenebilir ama ağır idman yapanlar için etkili olur mu bilemem,benim gibi yeni başlayıpta moralini düzeltmek isteyenler için ideal tavsiye ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:50 ----------

Bu arada alıp denemek isteyen arkadaşlara ufak bir uyarıda bulunayım,şişenin üzerinde Türkçe açıklamada 1 şişe sabah 1 şişe akşam olmak üzere 2 tane kullanın diyor,ürünün web-sitesinde kesinlikle günde 1 şişeden fazla içmeyin ve 1 şişe içeceksenizde,yarısını içtikten 7 saat sonra diğer yarısını için diyor.

Sayfayı Paylaş