recep yaylagül vefat etmiştir

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve alpi34 tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. DeepSilent

DeepSilent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Kocaeli
    Allah ailesine sabır versin mekanı cennet olsun.

2. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun.
    Bizler için ölümsüz...

3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    recep agbi mekanin cennet olsun...kendisiyle aram cok iyidi.msn de hep görüsürdük ve bana bi cok sey ögretti
    ecel tabi ,istedigi kisinin canini aliyor.ama bu poru yapip hemde kalp krizi sonucu bir ölüm yasaninca insan degermi diyor...bi cogumuz profesyonel olmadigimiz halde steroid kullaniyoruz.ama sonu ne ? cok uzuldük,diyecek bisey yok mekanin cnnet olsun topragin bol olsun recep agbi

sohbetseli bunu beğendi.
  4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    arkadaşlar recep yaylagül'ün ailesinde kalp hastalığı malesef genetik.aile büyükleride kalp krizinden vefat etmişti.yaşayanların bir kısmındada kalp hastalığı devam etmekte.kullanılan ilaçlar nedeni ile kalp krizi geçirmiş değildir.bilginize...

JaM bunu beğendi.
  5. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun inşallah.

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    guardbody bu kadar kesin konustuguna göre recep agbiyi ve ailesini iyi taniyorsun...bak ben bunu bilmiyordum.evet böyle aileler oluyor .genetik olan..ama suda bir gercekki biz bodyciler bazen bu ilaclari bi ciogumuz aldigimiz icin isimize gelen tarafi kendimize uyarliyoruz..
    mesela bir sporcu genc yasta ölüyor.diyoruzki ilaclardan degildir baska bi sorunu vardir.ama baska bir sporcu 50 yasinda cok genc görünüyor,bu sefer diyoruzkli iste bizim body sporu insani böyle genc tutuyor..
    ben buna cok kiziyorum..evet allah herseyi bilir.herksin ölecegi günü belirler..recep agbinin ailesinde bu hastalik IRSi olabilir.ama benim kendi görüsüm recep agbi bu isi profesyonel yapan biir olmasaydi bence hastaligi irsi bile olsa belki 53-54 degilde belki 60 yasinda vefat edecekti...yani ister irsi olsun ister baska sorunlar olsun,isterse doktor kontrolunde kullanalim,steroidlerin insan ölümümüne zamanindan önce mekan hazirladigi var olan hastaliklarida tetikledigi bir gercek

slymnasye ve Kan Mevsimi bunu beğendi.
  7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    steroıdlerin bu veya daha farklı hastalıkları tetiklediği gerçeği tabiki hiçbir zaman değişmeyen bir gerçek fakat ailesinde kalp krizi nedeni ile 50'li yaşlarda ölen kişiler var.tabiki benim elimde otopsi raporu yok.ben sadece ailesinden bildiğim kadarı ile durumu aktarmak istedim.

Prozac, lkmnsrt20, sivasli ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

steroid kullanımını desteklemiyorum fakat hiçbir şey ölümün zamanından önce ya da sonra gerçekleşmesine sebep olamaz. Hangi gün,hangi saat, hangi dakikada olacaksa , o zaman olacaktır. Steroid ancak bahanesi olabilir.

9. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    her insan daha ana rahmine düstügünde ne kadar yasayacagi tabiki belli.ama insan vücuduna zarar veren hersey bir faktördür..eger allah c.c bir insanin ömrünü 50 yasinda ölecek diye belirlemisse tabikide allahin istedigi zaman topraga gider.ama vücuduna zarar vermeyen seyleri kullanmaz sin yasliliginda normal bir yaslilik gecirir ölürsün,steroid kullanir sigara icki herseyi abartirsin yine allahin belirledigi yasta ölürsün ama o yasa kadar sürünürsün.olay bu...

wrestler bunu beğendi.
  10. pilot95

pilot95 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    allah rahmet eylesin genç yaşta aramızdan ayrılmış yazık....

11. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle toprağı bol olsun ailesinin başı sağolsun.

İlaçlar konusuna gelince. Recep Yaylagül ister ırsi rahatsızlıklardan vefat etmiş olsun ister ilaçlardan her insan bir gün mutlaka ölücek bundan kaçış yok fakat, diyelim ilaçlarla öldü bu konuda bir çok insan "işte vucut geliştirme insanı öldürüyor ilaçlar şöyle böyle" diyorlar ve diyceklerde. Ama bişeyin farkında olmalılar hangi sporu yapıyorsanız yapın mutlaka bir risk vardır. Bu riski göze almış insanlarsa o yolda idealisttirler. boks maçında bir yumrukla ölebilirsiniz dalgıçsanız vurgun yiyip ölebilirsiniz yarışçıysanız bir kaza sonucu ölebilirsiniz vs vs. Sonuç olarak Recep Yaylagül vucut geliştirme işine hayatını adamış ve idealini sürdürdüğü bu yolda hayatını kaybetmiş. Kimseyi bilmem ama bana göre büyük bir onur bir yola baş koyarak o yolda ölmüş olmak.

12. Prozac

Prozac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BodyGuard
    Yer:
    Antalya
    tanıyan herkez severdi...her salona gittiğimde gözüm aramıyor desem yalan olur...

13. ucarleyli

ucarleyli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Allah rahmet eylesin...Evet kalp krizi geçirmesinin sebebi vg..zaten vg yapmayan hiç kimse kalp krizi geçirmiyor ya da kalp krizi geçiren herkes bodyci..

14. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Usta iyi de adam 2009 da öldü :)

15. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Benim dedem de kalp krizi geçirdi bodyci oda şimdi...

16. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Merhumu tanımasakta, bu vesileyle dua etmiş olalım birkez daha. Allah rahmet eylesin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş