1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ramiz

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Despo tarafından 12 Eylül 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    bende 6. oldum 8)

2. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ramiz seni önce azmin için tebrik ediyorum bende seninle aynı yaştayım bende 2 ay oldu başlayalı bakalım ne olacak
    ben hiç kür yapmadım karşıyımda daha önce çalışmışlığım var tekrar bir sevda başladı bende. çevrem beni
    eleştiriyor biraz bu yaşta olurmu diye ama bende kendimi ispatlayacağım sadece weider 2200 kullanıyorum.sana
    başarılar diliyorum.

3. ramiz

ramiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    istanbul
    teşekkür edereim dostum

evet.... hazırlıksız yakalandım o yarışmaya... kasım aylarında bir yarışma olma durumu var ona hazırlanıyordum birden yarışmanın varlığından haberim oldu bende katıldım... 2 inci oldum.. ama 1 inci olan piyasada yok belki 1 olma durumum söz konusu hayırlısı ne ise o olsun derim her zaman....

kür olaylarına gelince dostlar...zamanında ben de yaptım ama yan etkilerini bizlere anlatan olmadığından balıklama atladık ve bizim hocalarımızın anlattıklarına inandık.... 1 yıldan fazla oldu ve artık kür olayı benim için bitti... bundan sonra sadece suplement kullanarak spor yaşantıma devam edeceğim...

arkadaşım yaşın bence önemi yok.... bu sporda azmin ve sabrın oldumu yapamayacağın birşey yoktur...

4. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    vucudun yasına gore cok guzel yasın fazla demıyorum yanlıs anlama senın yasındakıler zor yuruyo :lol:

5. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    valla ramiz kardesım ya yas epey gecmıs hanı ılerde dıyosunya yarısmaya gırıcem ya zor gorunuyor ama iyi bir badicisin sonuc itibariyle ya sen su dediklerini bi kullan bitir bizide sonuclar hakkında bilgilendir

6. makine

makine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarışmalarda derece yapmak gibi bir derdin yoksa maksat yarışmalara girmek ve çıkmak diyorsan, kür yapmayıp sadece suplement destekli hazırlanacağım demeni anlayabilirim,ama hedefim başa oynamak diyorsan bence iyi düşün,ayrıca kür olayının yan etkilerine gelince,inan bana bu işi bilinçli bir şekilde yapıp,işin suyunu çıkarmazsan en az zararla kurtulabilirsin,steroidler bir çoklarına göre çok tehlikeli,kimilerinin fikrine göreyse olması gereken miktarda olduğunda herhangi bir ölümcül zararı bulunmayan maddeler...ama yineden sana saygı duyuyorum,sonuçta bu hayatı ayakta tutmaya çalışan sensin,bildiğini yapmakta en doğal hakkın..

7. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu kadar yemeğe önem veremem herhalde ben :)
    Omuz ve sırt güzel dedikleri gibi ama vücuduna göre biceps çok geri kalmış. Sanırsam solaksın sol kolun daha çok gözüktü bana. Ayrıca kanatları aşağıya uzatmak için dar barfix çalışabilirsin. Başarılar diliyorum :)

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ludacris kanatları veya bıcepsleri aşağıya uzatmak diye birşey söz konusu değil.bunu destekleyen hareketler mevcut fakat anatomin neyse o.karşındaki insan emin ol bu hareketleri denemiş birisi.

9. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hmm denediğini bilmiyordum peki ama bence zorlasın biraz vücudu geniş gösteren en önemli kas bence kanatlar :)

10. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Ya baba şimdi bakdım. Olaydan tam 3 yıl geçmiş. Artık geç diil mi?! :)))

11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    belli bir aşamayı katetmiş bir insana yorum yaparken daha dikkatli olmak lazım değil mi?..biraz bilgi birikimi ve tecrübe gibi..bunlar olmadan yapılan yorumlar daima askıda kalır..

12. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Üyelere kullanıcı isimleri ile hitap ediniz, lakap takmayınız.

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş