Ramazanda Yağlarımı yakmak istiyorum yardım edermisiniz.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rtsa tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rtsa

rtsa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar Malum Ramazan ayı geliyor :) ve bende bunu fırsat bilerek yağlarımı yakmak istiyorum

Boy 1.73
    Kilo 73-74

ne yapmam gerektiği hakkında bişey bilmiyorum desem yeridir ama ben 17 yaşımdayım ve doğal yolla kilo vermek istiyorum hap vs yoluyla değil nasıl bir diyet uygulamalıyım sizce biraz yardımcı olursanız sevinirim :D

bench_O

2. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sahurda yağlı yiyecekler yersen çok kötü kilo alırsın gece zaten yedımizi yakamıcaz kalcak vucutta bide yağlı hamur işi abur cubur oldumu tm pert :D

bende dinimiz gereği hem orucu tutup hemde kilo almadan hatta kilo vererek ramazanı gecirmeyi planladım bu yüzden sahurda corba ii olcak tır ,az yağlı corba yanında salata,domates,biber,bol miktar peynir,haşlanmış yumurta kesinlikle ye(sarısını yeme derim ) (protein agırlıklı az yağlı ne yersen ye iftara kadar cok rahar bi şekılde öğütülcek ve yakılacak

iftarda işte ekmek yeme sahurdada yememeye calıs yada 1-2 dilim kepek ekmeyi sebze yemekleri fln tercih et (namaza gidiyormusun bilmiyorum ama gidersen iftardada yediklerini azda olsa yakmış olursun ben bu programa göre hareket etcem dene 1-2 gün uyarsa devam edersin :) başarılar

rtsa ve zrb20 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş