ramazanda nasıkl çalışacağız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yilmaz146 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yilmaz146

yilmaz146 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    ist
    slm arkadaşlar malum ramazan geldi haftada 5 gün spor salonuna giden biriyim 5 aydır gidiyorum 15 kilo verdim beslenmeme dikkat ediyorum ama ramazanda bu işi nasıl halletcez beslenme ve spor olarak yardımlarınızı bekliyorum saygılar

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
  3. yilmaz146

yilmaz146 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    ist
    işlerin yoğunluğundan bide arama kriterlerine ne yazacağımı bilemedim ondan konu açtım uyardınız tşk ederim ama o üslubuna dikkat et doğru düzgün uyar uyarcaksan

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Yapma ya işlerin çok yoğunmuş demek :) Haklısın bilemedim :) Kusura bakma uyardığımız için.Bu arada arama kısmına da Regaip Kandili yazman gerekiyordu Ramazan ile ilgili bilgi aramak için.Ondan da bulamamış olabilirsin.

Aynı cümle içinde teşekkür edip ,arkasından da terslemen psikolijini zaten anlatıyor.Ramazan moduna girmişsin şimdiden sanırım :)

Bence az biraz sakin ve efendi ol.Kaybetmezsin emin ol.Aramak zor mu geliyor dememden rahatsızlık duyduysan da yapacak bir şeyim yok.Bu cevabı emin olun forumun %90 ından alırsın.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2010
    mercan_2591 bunu beğendi.
  5. yilmaz146

yilmaz146 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    ist
    ben birçok forum sitesine üyeyim fakat şu dakika bile ramazanla ilgili konu açanlar oluyo yani yanlışlık herzaman oluyo bu zamana kadar senin gibi uyarı yapan birini görmedim ayrıca uyardığımız için kusura bakma demişin uyardığınız için tşk ettim zaten alaycı alaycı msjlar yazıp efendiliğini sen zaten belli ediyosun ama sen pek forumda nasıl hareket edilir bilmiyosun galiba efendi olmayan adam görmemişin sen kısacası kaşınıyosunda benim pek vaktim yok sen kusura bakma
    konu kilit arkadaşlar silinebilir

6. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa

Allahtan pek vaktin yokmuş :) Demek olsa roman yazacaktın.Ya bir çok foruma üyeyim diyorsun ama vaktin de yok senin.Nasıl oluyor ki? Ben çok ciddi cevaplar veriyorum ama kişisine göre.Sen bakıver benim mesajlara vakit bulursan.Neyse senin vaktin yok,bende vakit çok.Kusura bakmayacağız artık :)

7. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    forum kurallarının biri de yeni başlayan üyeleri üslubuna uygun şekilde doğru yönlendirmektir. arkadaşı çok güzel uyarmışsın birde üstüne azarlamışsın. demek sen antrenör olsan aynı soru yüzünden sana gelen üyeleri azarlayıp geri göndereceksin.

evet arama yapmadan konu açması forum kurallarına aykırı ama biraz daha hoşgörü lütfen...

sylvesterstalon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş