Ramazanda Koşu nasıl yapabilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Villeneuve tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar 1 ay sonra bi sınava girecem.Onun için koşarak az da olsa kiloyu azaltabilirim diye düşünüyordum ki ramazana denk geldi.Şimdi nasıl yapacam.sahurdan sonra erken saatte koşsam olmaz.Koşu sonrası kaybolan suyu yerine koymak lazım ayrıca yemekte yemek lazım.İftardan sonra hemen koşulmaz sonrada vakit geçoluyo.(Ankara) koşuyu dışarda yapmak zorundayım.Bi yol gösterin bana.

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Iftardan sonra saat 9-9.30 gıbı cok mu sorun olur yarım saatlıgıne dısarı cıkman?..

3. haqoo

haqoo Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    iftarda hafif şeyler yemeyi dene biliyorum zor oluyo ama yapmalısın :) sonrasında kolayca hazmeder koşuya çıkarsın en ideal zaman iftar sonrasıdır bence...

Villeneuve bunu beğendi.
  4. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene oruç tutmayıver sınavın çok önemliyse

Villeneuve bunu beğendi.
  5. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    ankarada koşamazsan nerede koşacaksın? etlik ssk nın önündeki parkur, keçiören girişindeki parkın parkuru gece koşmaya müsait. hem kalabalık hem ışıklı. güvenlikte vardı zamanında, şimdi nasıl bilemiyorum. 7 30 da iftar yapsan, saat 9 30 10 00 gibi bu dediğim yerlede rahatlıkla koşarsın. hele ki ramazan insanlar gece 11 12 ye kadar oralarda geziyor.
    iftar koşmak için en iyisi. sahurdan sonra olmaz. vücuduna zarar verirsn. orucunu tutup sporunu da rahatlıkla yapabilirsin.

Villeneuve bunu beğendi.
  6. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Cevaplarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar.Ben Dikmen tarafındayım.Artık zorlancaz ama iftar sonrası bugün başladım koşmaya.Oruç tutmayı bırakmak istemiyorum yapacak bişey de yok sanırım.

Sayfayı Paylaş