Ramazanda Beslenme?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve UğurDemirci tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. UğurDemirci

UğurDemirci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 2 aydır body yapıyorum.Bundan evvel de birkaç aylık bir geçmişim vardı.Kilo almaya çalışıyorum.
    Ramazandan önce son 20 günde 4 kilo almıştım.Bol karbonhidrat içeren yiyecekler+kuru üzüm kuru kayısı bal falan gibi kalorisi bol besinler tüketiyordum ek olarak.Üstüne bir de karbonhidrat tozu.
    Fakat şimdi ramazan dolayısı ile yemeğimi yer yemez spora gitmem gerekiyor ve karbonhidrat kullandığımda yemekten sonra inanılmaz bir mide ağrısı çekiyorum.
    Genelde geri çıkartmak zorunda kalıyorum.Aldığım karbonhidrat yeni ilk defa kullanıyorum.
    Kullandığım karbonhidrat tozu Muscl Juice Revolution 2600
    Kullanım talimatlarında 500mg süte 4 ölçek atın diyor.4 ölçek attığımda karışmıyor bir türlü.İçinden çıkan ölçek çok büyük gerçektende. bende yarı katı yarı sıvı halde içmek zorunda kalıyorum.Mide ağrım bundan kaynaklanıyor olabilir mi?
    Ben mi kullanımını yanlış anladım?
    Spordan önce sonra ve gece yemek yedikten sonra yatarken içiyorum.Spordan önce ve sonra muhakkak midemi ağrıtıyor inanılmaz şekilde.Spordan dolayı mı yoksa kullanımım mı yanlış anlayamadım.
    Ayrıca yemeğimi yedikten yarım saat sonra body e gitmek zorunda kalıyorum ramazan dolayısı ile.Ne kadar sağlıklı?

Sayfayı Paylaş