Ramazan Geliyor Ne Yapacagiz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gkhngs tarafından 6 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    Body e devammı yoksa bayram dolayısıyla kapalımısınız?

Görüşler?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yok zor oluyor yanliz ben yinede aksatmiyorum, yanliz okadar agir calismiyorum.

3. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    devam arkadaşalr orucunuzu tutun ama anteramanlara devam sıkı anteraman yapmayı beklemeyin ramazanda hafifi :D

4. Guest

Guest Guest

ramazan ayini abartmamak gerekiyor. Antremanlar devam. Sadece 1 saat yerine 30 dakika antreman yapmak yeterlidir. Sahur iftar daha sonra antreman ve antremandan sonra yine güzel bir ögün alinmasi uygundur.
    Bu konuyu derinlestirip bir plan hazirladim. Bunu ramazan ayina dogru yayinlayacagim

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ramazanda öğünler mecburen daha az oluyor ve uyku malum sahura kalkmak lazım ama benim merak ettiğim iftarda çok ağır yemekten sora nasıl idmana gireceğiz heralde 2 bilemedin 3 saat geçmesi gerekmezmi

6. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bu topici up ladım.Çünkü malum ramazan ayı gelior.Görüşlerimizi buraya yazalım

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet bu soru biraz erken oldu ama malum eylül ayında tekrar ramazan nasipse.gecen sene ben body yapmadıgım için ramazanda problem olmadı.ama bu yıl ögrenmek istedigim.biz simdi günlük 500 gr karbonhidrat ve 150 gr protein alıyoruz .ramazan gelince bir anda bu ögünler kesilince vücüda ne gibi zararı olur.veya yavas yavas mı azalta azaltamı protein ve karbonhidratı ramazanı karsılamak lazımdır.ramazanda antreman nası olmalıdır.ben bunları simdiden yazıyorum ve ögrenmek istiyorum cünkü benim sisitemim programlı yani hangi hafta kac kilo basıcam günlük sabit neleri yiyicem hersey belli.ramazanı nası karsılamak lazımdır.cünkü 2 ay kaldı temmuz agustos.neler yapmalıyız

bence bu konuyu iki ay boyunca genişce irdelemeliyiz ki en az kayıpla kapatalım.kolay degil tam 30 gün vücut allak bullak olucak ben böyle düsünüyorum(bu kadar erken sordugum için umarım sorun olmaz ama herseyi erken ögrenmek tartısmak bence iyidir) ;)

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ramazanda sindirimi yavaş protein kaynaklarını(yumurta gibi) daha bol tüketmek faydalı olabilir. iftarda yüksek protein ve karbonhidrat içren gıdalarda orta karar yani mideyi çok doldurmayacak şekilde alıp supplement desteğini kullanarak yapılacak antremanlarda yine mide çok yorulmadan girileceği için yararlı olacaktır bence. İftarda fazla abanmak hem şişkinliğe hem de rehavete sebep olur ki bunu istemeyiz. Biraz irade istiyor Ramazan idmanı.

9. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ramazanda nasıl oluyosa bana dokunmuyor oruç tutmama rağmen. zaten antremana aç karınla giderim ben antremanım daha iyi çıkıyor.
    ayrıca ramazan diyet ve yağ yakımı için de çok uygun bence bu ramazanda kardio çalışacam direk yağlar yanar :D

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    her ramazan uyguladığım bir sistem vardır öncelikle onu paylaşayım. oruç tutmaya başladıktan sonra 1 hafta vucut sisteminin yeni peryoda alışması beklenir bu zaman zarfında 1 hafta bb ye ara verilir 1 hafta sonra vucut artık yeme düzenine alışmış artık bb yi istemektedir fakat yukarıdada arkadaslarımın dediği gibi besin olayı fazla olmadıgı için buyuk adeleye 3 küçük adeleye 2 hareket uygundur her ramazan böyle yaparım ve hiç ölçü kaybetmem

11. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    hocam saolun bence cok akıllıca..mutlaka uygulıycam.umarım diger arkadaslarda hemen görüslerini yazarlar. ;)

12. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Fırat sanırım senin antreman yogunlugun normal sartlarda da cok agır degil.. bu sebepten dolayı senin antreman yogunlugunu azaltmana gerek kalmaz...
    Flexor hocanın bahsettigi, gercekten agır calısan arkadaslar icin...

13. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    pump benim vücut tam bi ecto ve beslenmeyi bozdugum an bende güçte acayip bi düşme oluyor.ramazanda aynı tempoyla calısıp beslenmeyi saglam yapazsam kas kaybetmekten korkuyorum.ama senin dedigini göz önüne alırsam baya bi suplementlerden destek almam gerekir..tessekkürler pump bu yazıyıda dikkate alıp.en sonunda programa yön vericem.saol ;)

Sayfayı Paylaş