Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Crespo tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Tüm forum üyelerimizin ve İSLAM aleminin mübarek ramazan bayramını kutlarım , bir dahaki ramazana da sağlıklı ve dinç çıkabilmemiz dileğiylethums:

marthel, kimodedim, everest ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Herkezin bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, mutlu, sevdiklerinizle nice bayramlar dilerim...sağlıcakla...

Crespo ve everest bunu beğendi.
  3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    herkeze iyi bayramlar

Crespo ve everest bunu beğendi.
  4. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    forum yöneticileri ve arkadaşlar, ben bir şey söylemek istiyorum.
    kandili,dini ve milli bayramı çok olan bir ülkeyiz.her bayramı kutlamaya kalksak forum gereksiz yere dolar,ki forum yöneticilerinin en istemedikleri şey fazla yer kaplayan yazılar diye düşünüyorum.herkes bayramı kutluyor,herkesin iyi dilekleri var şüphesiz.ama herkes alt alta aynı şeyi yazıyor.bu sizce ne kadar gerekli?

5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Konu disi bolumunde deli kadir basligimiz dahi varken gelenek ve goreneklerimzden en onemlilerinden biri olan bayramlasmanin bir basligi hakettigini dusunuyorum. Turkiyede gercekten kutlanan iki tane bayram var zaten. Benim bildigim kadari ile forumda zafer bayrami, kabotaj bayrami, 23 nisan gibi tarihler zaten gundeme getirilmiyor. Tepkine acikcasi anlam verebilmis degilim. Basliktan konunun ne oldugu belli, okuyup okumamak senin secimin, musclefan. Biz yoneticelerin, asil tepki gosterdigi, konuya (basliga) katkisi olmayan, tikladigimizda bize hic bir sey kazandirmayan bos mesajlar. Bayram kutlamalari anterman bolumunde biceps basligi altinda kutlansa haklisin, ama ayri bir baslikta alt alta ayni icerikli mesajlar beni rahatsiz etmedi.

Bu arada ben de butun bodyforumtr ailesinin, onlarin sevdikleri ve yakinlarinin, bayramini en icten dileklerimle kutluyorum.

rockybalboa7, djburakgs, Crespo ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Ben en başta sizlerden biri olarak bu tip önemli günlerin konu haline getirilmesi ve kutlanmasından rahatsız olmam; aksine çok memnun olurum. Hatta bu başlık burdaki ortamın yaşamın bir parçası olduğunu da yansıtır. Nitekim görüyoruz bu forumda dertleşmeler, itiraflar vs. birçok konu işlenebiliyor...Asıl amaç, yapay bir ortam değil; burayı mümkün olduğunda gerçek bir ortam haline getirmektir. Böyle oluncada, yaşama dair herşey ve bizi biz yapan, herşey burada yazılabilir, paylaşılabilir...Kurallara aykırı bir şey olduğunda, yönetim gereğini zaten yapar...sevgiler...

Crespo, everest, bonatschi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Forum kadrosu olarak bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar bu bayramda olduğu gibi her bayramda yine hep beraber sağlıklı mutlu bayramlar yaşamak nasip etsin allahım.

Despo, salvadore_xp, aneximandros ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  8. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Amin...

Sevgi,Saygı,Huzur dolu bayramları hep birlikte, şeker tadında geçirmek dileğiyle,Hayırlı Bayramlar...

everest bunu beğendi.
  9. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    aneximandros; haklısın dediklerinde.diğer başlıkları düşününce hakikaten bayram tebriği başlığı çok anlamlı bir başlık oluyor :)
    bana gereksiz gelen şey herkesin aynı mesajı yazması.mesela yönetim bir mesaj yayınlar,tüm forumun bayramını kutlar güzel bi mesajla,sonra başlığı kilitler,herkes de teşekkür butonunu kullanır :D

Despo, everest ve aneximandros bunu beğendi.
  10. nika

nika Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    Bursa
    Tüm forum üylerinin ve forum ziyaretçilerinin bayramını kutluyorum.

11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Öncelikle tüm forum üyelerinin bayramını kutlar ve hiç üye kaybetmeden nice seneler birlikte olmamızı temenni ederim.
    Doğru ya da yanlız, haklı ya da haksız atıştığım, takıştığım, istemeyerek kırdığım birileri varsa hepsinden özür diler ve bu mübarek bayramın hatrına müsamaha göstermesini dilerim....

12. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Forumdaki tüm arkadaşların ramazan bayramını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim. Birlikte daha nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

13. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Tüm forum üyelerimizin geçmiş ramazan bayramını kutluyorum.Daha nice bayramlara inşallah hep beraber.

Sayfayı Paylaş