ramazanın gelişi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gassal89 tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gassal89

gassal89 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar cok dusundum ve kararsız kaldım sızlere bır sorum olcak bıldınız gıbı ramazan gelıyor sımdı ben 19 yaşındayım ve 69 kıloyum body yapalı 6 ay oldu daha oncede ev calısmam olmustu ben acıkcası 85 kıloya kadar gelmek stıyorum tabıkı bu hemen olmaz ama yavas yavas
    en son olculdumde 67 ıdım ve bu gecen hafta basıyla sabah kalvatımı ekmek arasıyla yaparken oglen yemegımı boldum ve aksam olmadan ekledım aksamda 2 ye cıkardım yanı 5 ogun oldu ve bugun olculdum 69 :)
    ramazanda oruclu olucam ve ve saten ıftar acılması 8.00 i geciyor
    ve ben kılo almak ısterken kılodan olcamı dusunerek bu ay ara vermeyı dusundum sızce saglıklımı ve uyelım 7 sınde bıtcek yanı spora tam 43 ara vermıs olcam ama saten ısım nedenıyle genel anlamda hareket halımdeyım evdede yemekten sonra ıdman yaparım koruma amaclı ve
    ben ramazanda sporra ara vermısken aklıma kılo alırım umudu geldı dusuncem ıse su
    kılo aldırı bır urun dusunuyorum optimum yada hardline dusuncem ıftardan sonra bı porsiyon yatmadan once bır porsiyon sahurdan sonra bir porsiyon sızce ıse yararmı goruslerınızı beklıyorum

Sayfayı Paylaş