ramazanın bitmesini beklemeli miyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fiko444 tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    iyi akşamlar arkadaşlar...
    2008-2011 yılları arasında tam 3 yıl boyunca ara vermeden kick boks yaptım ...
    pek fazla ağırlık çalışmazdık sadece haftada 2 gün falan 3-4 tekrarlı ağır kilolarla bench press,squat,barbell curl , deadlift , omuz press yapardık.
    ne yazık ki üniversite bitip de iş hayatına başladığım zaman bu sprou bırakmak zorunda kaldım. Sporu bırakalı 8 ay oldu ve 8 ay da 20 kilo aldım.
    2 ay önce eve ağırlık sehpası aldım 80 kilo döküm ağırlık aldım evde ağırlık çalışmaya başladım bir haftadır haftada 4 gün 45 dakika ip atlıyorum.L-carnitin kullanmaya karar verdim .Hardline l karnitin in yeni çıkan 1000 ml liğinden almaya karar verdim. Şimdi sormak istediğim soru şu bu ürünü kullanmak şçin ramazanın bitmesini mi beklemek daha mantıklı yoksa şimdiden başlamak mı . Ramazan dolayısıyla akşamları 10:30-11:15 arası ip atlıyorum yapabildiğim kardiyo bu :D
    biraz uzun oldu sanırım ve gereksiz bilgilerde vermiş olabilirm vaktinizi aldığım için kusura bakmayın :D
    Bir de protein tozu kullanmaya başlamalı mıyım forumu araştırdım 3-4 aydan önce başlamak yanlış denmiş ama benim en azından bi spor geçmişim ve alt yapım olduğundan 2 ay olmasına rağmen başlasam yine de yanlış olur mu

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

L-carnitine için tavsiyem ramazn sonu sabahları aç karnına yapabileceğiniz cardio öncesi alınız.

Ancak hatırlatmak isterim düzgün beslenme programınız yoksa L carnitine ancak birilerinin cebini zengin edecektir.

3. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    doğru söylüyorsunuz .
    ancak düzgün beslenme konusunda sadece dikkat edebiliyorum tatlı hamur işi , ekmek vb. şeyleri yememek gibi. fakat kendime dört dörtlük öğünler hazırlayamıyorum malesef.

4. brhmcr

brhmcr Guest

O zaman emin olun L-carnitine den bir fayda saglayamayacaksınız.Aslolan beslenmedir.Beslenmenizi düzelttiginize hersey yoluna girecek.

5. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    o zaman ürünü ramazan bitince kullanmaya başlayayım ben en iyisi . ramazanda boşa mı gider diyorsunuz :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:18 ----------

doğru diyorsunuz peki mesela siz tavuğu falan nasıl tüketiyorsunuz.
    ben yumurtayı bile sabahları mikrodalga da ısıtıp içiyorum lor peyniri süt bunları eksik etmiyorum ama evde pişen yemekten de yemek zorunda kalıyor insan . buna nasıl bir çözüm getirdiniz acaba ya da bana tavsiyeniz nolur ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Kendi yemegimi kendim pisiyorum, isyerine pisirdigim yemegi getiriyorum.Kiz arkadasim anlayisli yaptigi yemegi agzima koymayacagimi bilir. Hafta sonlari pazarlari pirinc. tavuk, kirmizi et ve sebzelerimi 6 gunluk hazirliyorum.

Sayfayı Paylaş