1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Raito - 3. yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Raito tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. ercinerge4

ercinerge4 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Diyecek söz yok Emeklerının karsılıgını almıssın

Raito bunu beğendi.
  2. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    mükemmel bir vücudun var başarılarının devamını dilerim umarım istediğin hedefe ulaşırsın fena parçalamışsın vücudu :)
    Definasyonda kas kaybettim demişsin biraz açarmısın? neler yaptın da kaybettin? ne tavsiye edersin bu konuda? açıklayıcı cevap verirsen sevinirim

Raito bunu beğendi.
  3. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Teşekkür ederim. Yağ yakımı için herhangi bir supplement kullanmadım yağsız ve zor yağlanan bir vücudum var. L-Carnitine, CLA gibi ürünler işe yarar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:25 ----------

Üşenmediğim bir gün söz :) Çalıştığım 3-4 çeşit antrenman programı var sürekli değiştirerek uyguluyorum tek tek yazamam her hareketi set olarak soracak olursan 3 ağır 1 hafif sistemini yeni bıraktım piramit ve süper setlere geçtim. Özel olarak beslenme programım yok şuan için, supplement olarak protein ve bcaa kullanıyorum sadece.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:30 ----------

Teşekkür ederim. "Neler yaptında kaybettin" yerine "Neleri yapmadın, eksik yaptında kaybettin" daha doğru olur. Aldığım protein eksik geldi ve sonlara doğru birden çöktüm, diyetin yarısında hastalanıp bozmak zorunda kaldım vs talihsizlikler. Diyette en önemli şey beslenme mesela günde 1 kg tavuk yetmedi bana. İşi çok sıkı tutmak gerekiyor kaçırdığın an bitiyor herşey. Benim yaptığım katı diyetti yarışmacılar yapar bunun hakkında sorularını cevaplayabilirim ama başka bir diyet bilgim yok.

Akay, mert31, Solwied ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Omuz genişliğin gerçekten mükemmel.. Omuz antremanından bahsetsen biraz. Tekrar sayıların. 4*12 mi yoksa piramitimi tercih edersin. Sorun yaşadığım bölgelerden birisi..

5. ivandrago01

ivandrago01 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sırtın çok iyi gerçekten.Benimde sırt kaslarım gelişti fakat kalas gibi görünüyorum.Üçgenimsi bir görüntü yok.Sırt antrenmanından biraz bahseder misin?

6. SITILLA

SITILLA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 yıl önceki fotolarınıda görmüştüm iyi geliştirmişsin kendini tebrikler , ben 3 aydır yapıyorum fitness'ı tecrübelerinden önerebileceğin bişeyler varmı ?

7. ciko

ciko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim kardeşim.dbeslenme ve egzersiz programını yazarsan memnun oluruz.birde sorum olcak, benim çok az yağım var.whey pteın tozu kullanıyorum işe yararmı??

8. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Gelişmediğini hissettiğin bölgeye piramit sistem uygula. 4x12 hiç girmedim kilo sabit olacaksa ağır kiloda olur ve ağır kiloda 12 tekrar olmaz 6 veya 8 üstelik kendi tercihim 3 ağır son sette hafifletiyorum kiloyu iyice adaleye bindiriyorum. Dene istersen.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:36 ----------

Sırt günleri en zorlandığım.. Bacakla birlikte giriyorum üstelik. Tüm sırt hareketlerini yapıyorum Bar Rowing ve Barfiks olmazsa olmazıdır sırtın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:38 ----------

Teşekkürler. Sormak istediğinizi sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım yalnız ben Fitness değil Hard Body yapıyorum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:41 ----------

Protein tozuyla yağ yakmayı düşünüyorsan hayır işe yaramaz. Kas kütlesi almak için kullanırız proteini. Şuanda düzenli beslenme programım yok birilerine yardımcı olabileceğimi düşünmüyorum o konuda. Antrenman programımda çok uzun buraya yazamam eksik olduğunu bölgelerle ilgili tavsiye verebilirim :)

Akay bunu beğendi.
  9. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    raito helal olsun dostum 3.yılını devirmişsin ben 6 ayı geçemedim bir türlü kışları 6 ay çalışıyorum yazları 6 ay iş güç antremanları bırakmak zorunda kalıyorum bir türlü istediğim noktaya gelemedim

10. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    madem müsabakalara katılıyorsun yaptığın ve yapacağın kürlerle alakalı açtığın konuları yöneticilere sildirmeni öneririm. yarın öbür gün derece aldığında başın ağrıyabilir. aman diyim

11. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Yarışmalara katılabilecek bi vücut yapmışsın zaten biz buradan iyi kötü diyemeyiz :)

Raito bunu beğendi.
  12. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Ben müsabakalara kürsüz giren görmedim. Ay da mı yaşıyorum? Şaka mı yapıyorsunuz? İlk sayfadaki resimde kürsüz vücut yok arkadaşım.

Edit: Bu arada vücut genetiğin çok güzel ratio. Daha da hacimlenmen dileğiyle. Başarılar.

Raito bunu beğendi.
  13. mumak

mumak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kürsüz girmiştim.2006 yılında kütahyada gençlerde 4, olmuştum. ama bu arkadaş kadarda iyi değilim. rakipler çok sağlam değildi demekki.

Raito bunu beğendi.
  14. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    cok cok iyi tam bir fitness vücudu... yalniz yan göbek calismamani tavsiye ederim önden görüntüyü bozar zamanla.. dikkat ettimde belin hafif genis duruyor bu yüzden..

Raito bunu beğendi.
  15. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

Ya bu olayı anlamış değilim zaten. Kür yasak ama kürsüz vücutlularıda seçmiyorlar ne anladık bu işten? Tabi avrupada başarılı olmak için bazı tavizler veriliyor buna da hak veriyorum. Teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:43 ----------

Mide çalışmıyorum. Belim normal zamanda 78 falan gelir ince yani fotoğraflardan öyle görünüyor olabilir. Teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:46 ----------

Bende kürsüz girdim geçen yıl dereceye bile almadılar :D Artık bazı şeyler çok yaygınlaştığı için bide genç kategorisinin yaş sınırını yükselttikleri için 2-3 sene öncesiyle çok fark ediyor. Geçen seneki formum ondan önceki yarışmalar için kafadan ilk 3teydi ama dereceye bile giremedim. Soğudum biraz ama bakalım denemek lazım yaş genç halen.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:50 ----------

Estağfurullah bi Frank Zane değiliz o yüzden her türlü eleştiri mubah bana :D Teşekkür ederim.

16. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Spor sever olarak değerlendirirsem çok güzel bir vücut .Eğer illa eleştiri olsun dersen klasik bodycilerin temel sorunu üst göğüs eksik. Birazda göğüs.. Yarışmacı olarak değerlendirirsem eğer yarışmaya hiç kür yapmadan girdiysen o yarışma fotosundaki halin gayet iyi. Çok da düz durmuyorsun.. Sanırım fotoğraf antalyadan.. Hatta o yarışmada bir arkadaşımda senin klasmanındaydı ve finale kalmıştı. Kızma ama senden iyiydi. Ayrıca 3-4 kür de yapmıştı. Yarışma öncesi hiç kür yapmadın mı?

17. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Teşekkürler. 64 kiloydum podyumda finaldeki adamlar 70'in altında değildi şampiyon olan çocuk arkadaşım 75-76 falandı tabi yaşları da büyüktü benden daha fazla geçmişleri vardı. Estağfurullah niye kızayım 3-4 kür diyorsun nasıl yarışabilirim öyle adamlarla ilk 6 komple öyleydi. Hiçbir şey kullanmadım zaten erkendi henüz 2 yıllık geçmişim vardı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:33 ----------

Yalnız 2012 Nisan yarışmasından bahsediyorum benim girdiğim o geçen seneki. Geçtiğimiz mayıs yine Antalya'da oldu Kemer'de ona girmedim.

18. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    tebrik ederim güzel vücut yapmışsın zaten seni eleştirecek seviyede değilim bu arada boylarımız aynı yani seni idol olarak alabilirim bu spora başlamadan önceki halin bana ilham kaynağı bile olabilir hatta :) bu arada bence sana kısa saç çok daha iyi gider diye düşünüyorum tekrar tebrikler.

19. Craxiel

Craxiel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    gemi inşaat müh.
    karın kasıda yapsan 10 numara olcakmış

20. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    gözlerinle okumanı tavsiye ediyorum. "Ben müsabakalara kürsüz giren görmedim" yazmışsın kaç tane müsabaka izledin bilmiyorum ama ben doping kontrollerinde çıkan idrar tartışmalarına bile şahit oldum. dikkatli okuduysan orada derece alma durumunda dereceye giremeyen biri tarafından doping itirafı olarak federasyona şikayette bulunma ihtimalini yazdım. olmayacak şeyler değil bunlar.
    türkiyedeki bir takım müsabık ve milli sporcuların ne dümenler çevirdikleriyle alakalı en ufak bir fikrin dahi olmadığını düşünüyorum. her ne kadar
    "Ben müsabakalara kürsüz giren görmedim" desende:)
    bu arada arkadaşın değilim.

Sayfayı Paylaş