Rüyami anlatiyorum cok önemli.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erdemkarakoc200 tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Selamin aleyküm arkadaslar.
    Dün gece bir rüya gördüm insanllah hayirlara vesile olur diyerek basliyorum bu rüyayi anneme ve din hocama sordum kimseye anlatma dediler ama dayanamadim cok merak ettim buraya yaziyorum insanllah bir kac cevap bulurum.

Dün gece rüyamda eski dönemlerde yasiyorum yani ilk müslümanligin yayildigi dönemlerde 1 karis sakalim oluyor ve bana oradaki insanlar diyorlar ki Peygamber efendimiz ( SAV) ölecekmis son nefesinde seni görmek istiyor diyorlar bende madem efendimiz beni görmek istemis hadi gidelim diyorum ama nasil gidilecek bilmiyorum. Neyse sonra ben tek basima baska bir yere gidiyorum orada bir adam beni öldürmeye calisiyor birde kücük 5-6 yaslarinda erkek cocugu var o beni öldürmeye calisan adami öldürüyor ve bana ben senin koruyucunum diyor beni takip et diyor neyse ben cok korkuyorum ama gidiyorum bir eve geliyoruz sonra o cocuk kayboluyor. Ben merdivnlerden cikiyorum bombos ev ve bir tane yere serilmis yatak var ve yatakta yatan birisi oluyor yüzü falan battaniye ile örtülmüs oluyor sonra ben diyorum efendimiz ben geldim diyorum sonra o yatan kisi yüzünü aciyor ben hemen aglamaya basliyorum sonra Efendimiz bana aglama oglum ben sadece seni görmek istedim diyor ben agliyorum böyle durmadan sonra gidiyorum elini falan öpüyorum. Ama yüzü böyle bembeyaz uzun saclari var bembeyaz pamuk gibi yüzünü actiginda isik gibi parliyor falan l+tfen yorumlar misiniz ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş