Rüyada Tanımadığım İnsanları Görüyorum..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Arkadaşlar Şu son zamanlarda sürekli rüyamda Tanımadığım insanları görüyorum, tanısam gerçekden hatırlarım çünküb ben bir kere gördüğüm yüzü bidaha hayatta unutmam, bunu internetten araştırıyım dedim , Bilinç altı fln diyolar ama hiç bişey anlamadım :) bi yorum yapabilcek olan varmı.. Saygılar

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Gördüğünüz kişiler otobüste, yolda yürürken yanlarından geçip gittiğiniz ve hiçbirinin yüzüne dikkatle bakmadığınız için hatırlanması zor hatıralardır. Size şöyle anlatayım bilinçli beyin saniyede 5 ± 2 lik bir kayıt yeteneğine sahipken bilinçaltı 1 saniye milyonlara varan hafıza kayıdı yapabilir. Bu durumda siz yolda yürürken yanından geçtiğiniz insanları bir nevi hafızanıza kaydediyorsunuz.

wolf13 bunu beğendi.
  3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Tanimadigin birilerini gormek cesitli anlamlara gelebilir. Ruyada onemli olan orada gorulen terimler ve o terimlerin gorunus sekillerinin nasil oldugu, renkleri vs gibi detaylar daha cok onemli. Bunlari aciklayabilirsen yorumlamada belki yardimci olabilirim. Ruyalar asil ilgi alanim olmasa da yorumlayabilirim. Astroloji ve tarot en cok ilgi alanim olan 2 konu.

4. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Hayatında asla görmediğin bir insanı rüyanda görmen imkansızdır. Yolda yürürken, otobüste vb yüzünü kesinlikle gördüğün biridir rüyanda gördüğün insanlar. Çünkü rüya bilinçaltıyla alakalıdır. Discovery Channel de izlemiştim bi ara, mantıklı geldi :)

5. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Oda birşey mi ben rüyada şirketler kuruyorum :) yönetiyorum batırıyorum neler neler :D

6. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden

Sen Git sokakda 5 yaşındaki çocuklarla Şakalaş....

Diğer Yorum yapan ArkadaşLarıma Teşekkür Ederim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:20 ----------

İlk rüyamda bi odadayız etrafda kalabalık oturanlar flan Yaşlı gözlüklü üstü başı dağınık bi adam bana bişeyler veriyodu ama ne alıp verdigini göremiyodum..

2. de Bizim Arkadaş Bi kız çağırıyo yanımıza ama o kızı gerçekde hiç görmedim tanımyorum, ama rüyamda sevindim oooo geldin mi fln diye :) sonra kızla konuşuyoruz sohbet ediyoruz öle işde..

Bide Sürekli Yüksek bi yerlerden atlıyorum ya Walla uyumakdan korkar oldum çok yükseklik korkum var :) bide rüyada görünce.. :)

7. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    rüyalardan bir anlam çıkartılır mı ? yoksa sadece bilinçaltımı

8. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Bence anlam çıkarılmaması lazım sonuçta senin bilinçaltnda yatanları görüyorsun senin bilinçaltında dış dünyayı nasıl etkileyecek?

Sayfayı Paylaş