QNT Metapure Zero Carbs

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve voltaj tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,5%
  2. Orta karar

26,9%
  3. Başarısız

11,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    bu ürünü çok önceden kullandım 2-3 kutu. tadı karışımı ve içeriği çok güzel bir ürün.

İnsanların protein tozlarını kullanıp etki almadım demesi beni harbiden şaşırtıyor. ya protein tozundan ne etki alacaksın ? steroid mi alıyorsun da etki alacaksın arkadaşım.

bu etki alamadım bilmem ne yapamadım diyen insanlar hemen kötülüyüveriyor. protein tozundan etki almayı düşünenler bıraksın bu sporu gitsin kumda oynasın.

recovery ürünü olur kullanırsın recovery hızın değişmez o olmaz bu olmaz etki alamadım dersin ama protein tozundan falan etki alamadım ne demek hangi mantık biri açıklayabilir mi lütfen..

neyse..

yeni aldığım scitec whey bitsin yine bu üründen alacağım..

2. boratoprak

boratoprak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünü 2 kiloluğunu gnc den aldım 1 haftadır kullanıyorum idmandan sonra 2 öğün arasında 1 ölçek olarak toplamda 1 servis kulanmaktayım aslında gnc güvenilir diye optimum almaya gitmiştim ama çalışan arkadaşım bu ürünün daha iyi olduğunu iddia etti bende bunu aldım optimumla kıyaslama yaparsak hangisi daha iyidir sizce?

3. Bartez

Bartez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Banada bu konuda acil lazım. QNTniin delicious whey diye bi ürünü var bu metapuredan 10lira daha ucuz.İçerikleri kıyasladım metapurada daha çok protein var genel olarakda içeriği daha dolgun bcaa falan açısından... Sonuç olarak QNT metapure almaya karar verdim ama hala çok emin degilim Optimum gold la fiyatı aynı hangisini tercih etmeliyim yada Nitrotech proseries, musclepharm combat gibi farklı birşeymi kullanmalıyım. Kısacası protein tozu seçimi konusunda yardıma ihtiyacım var

4. tyf28

tyf28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ürün çok iyi ölçeği 30 gr bir bardak suda 1 ölçek şeklinde çalışmadan hemen sonra kullanmanızı öneririm shakera gerek yok kaşıkla karışıyor ve 2 ölçek değil bir ölçek yeterli tek dozda.

5. -Parliamo-

-Parliamo- Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ataşehir/İstanbul
    Merhaba arkadaşlar;
    Ürünü deneme fırsatı buldum, Hidrolize form gibi, çok ince taneli suya çok çabuk karışabiliyor.Örneğin, Optimum whey den daha rahat suda karışıyor, tadı mükemmel.(Çikolatalı)
    Ürünün içinden 50 gramlık ölçek çıktı, ölçek kenarlarında gramajlar belirtilmiş kim bilir ürünü kaç kişi tam ölçek kullandı :)
    Ölçeğini hiç beğenmedim, farklı markanın 30 gramlık ölçeği vardı iyiki onu kullanıyorum. Metapure genel olarak başarılı arkadaşlar
    Bilginize..

6. onurozfidan

onurozfidan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 haftadır QNT metapure kullanıyorum ve gayet memnunum. Profesyonel olarak spor yaparken takviye olarak ürünler kullanıyordum fakat tat ve tortu olarak kullandığım en güzel ürün diyebilirim. 3 yıl ara verdikten sonra yeniden başladım ocak ayı başından bu güne 12 kilo aldım fakat bunu proteinle yapmadım düzenli beslenmeyle ve düzenli çalışmayla. Belki altyapımın opması da yardımcı olmuştur. Fakat 3 haftadır kullanıyor olmama rağmen etkisini görmeye başladım. İzole bir ürün olduğu içinde kullanımından kısa süre sonra enzimleniyor. Fiyat olarak bağzı ürünlerle aynı fiyatta ama bence başarılı bir ürün.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mart 2014 ---
    Ben metapure kullanmanı tavsiye ederim .protein oranı deliciousa göre daha yüksek bir ürün.
    İçerik olarakta daha iyi. Kullanım olarak çok rahat bür ürün hemen karışıyor tortu bırakmıyor tadı ise gayet güzel.

Son düzenleme: 12 Mart 2014
  7. mhtbgcck

mhtbgcck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu ürünü alıcaktım, kız önermedi, azda olsa yağda olması gerekiyormuş bu üründe yokmuş sanırım

8. -Parliamo-

-Parliamo- Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ataşehir/İstanbul
    Düzeltme yapalım,
    Ürünün içerisinden çıkan 50 grm lık ölçekte bir enteresanlık var, tam ölçek toz kullanıldığında 30 grama tekabul ediyor(30 gramlık farklı bir ölçek, metapure nin 50 gramlık ölçeğini tam dolduruyor)
    Bilginize.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2014 ---
    Element uydurmuş o satıcı :)

9. mhan320

mhan320 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    savunma ve bilişim
    Yer:
    ankara
    Arkadaşlar bu ürün ile optimum gold whey arasında kaldım kullanan fikri olan varmı dsğerleri fena değil gibi dıruyor

10. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Bende ilk defa bu ürünü denicem arkadaşlar. Ultimate isocool alacaktım ellerinde yokmuş qnt önerdiler .Protein oranı çok daha iyi .Umarım beğenirim .

Sayfayı Paylaş